Forza Horizon 5 je tady a ukazuje nám, jak fantasticky budou vypadat hry na konzolích nové generace. Naštěstí nebudeme muset ani dlouho čekat.

Série Forza patří dlouhodobě nejen mezi nejlepší závodní hry, ale jde o celkově velmi úspěšné tituly napříč herními žánry. Hlavně Forza Horizon si našla zástupy fanoušků. O tom, že se chystá pátý díl, se diskutovalo docela dlouho, ale až nyní se všechny spekulace potvrdily.

Forza Horizon 5 nás zavede do Mexika. Před nedávném se mluvilo o tom, že by se hra mohla odehrávát v Japonsku, ale nakonec si zajezdíme ve Střední Americe. A podle traileru se máme na co těšit. Nádherné prostředí. Vyprahlé pouště, malebné mexické vesničky, nebo deštné pralesy. Navíc po grafické stránce vypadá hra naprosto úchvatně a naznačuje, jak budou tituly vypadat na nové generaci konzolí.

Na hráče tedy čeká opět rozlehlý otevřený svět, obří vozový park, nebo třeba proměnlivé počasí. Zkrátka vše, na co jsme u Forzy Horizon zvyklí, vše v novém kabátu. Opět si budete moct zahrát i s ostatními hráči, stejně tak budete moct vytvářet vlastní závody. Výbornou zprávou je, že na nový titul nebudeme muset dlouho čekat, jelikož Forza Horizon 5 vychází již 9. listopadu na PC, Xbox One a Xbox Series X/S.

Martin Kudělka

Předchozí článekRecenze: Druhá série zombie seriálu Black Summer
Následující článek5 odporných věcí v současných pornofilmech

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

1 × 5 =