Fortnite nezemřel. Chapter 2 už klepe na dveře. Už teď si můžete stáhnout nový update. Má to však háček. Do hry se zatím nedostanete.

Pro některé hráče to byla doslova pohroma, když se během hraní objevila epická scéna konce světa, kdy Fortnite doslova pohltila černá díra. Pak už nebylo nic. Hráči se marně pokoušeli přihlásit zpátky do hry. Fortnite přestal fungovat z minuty na minutu. Studio Epic Games, které má hru na svědomí, se zahalilo hradbou mlčení. Někteří se domnívali, že to znamená definitivní konec hry. Trápení však skončilo. Fortnite pokračuje dále. Už nyní je k dispozici update, díky kterého získáte Chapter 2. Bohužel si však zatím nezahrajete.

Co se týče novinek, těch by měla být spousta. Tedy alespoň podle traileru, který studio Epic Games vydalo. Do hry přibudou lodě. Možná by jsme se mohli podívat i pod vodu. Nový bude způsob levelování. Hra vás bude odměňovat téměř za všechno. Je toho celkem dost. Samozřejmě, že by se Fortnite měl dočkat i technického vylepšení. Bláznivá grafika, která ke hře neoddiskutovatelně patří, samozřejmě zůstane. Nechme se překvapit, kolik si toho Epic na nás přichystá. Takže pokud jste fanda Fortnite, okamžitě běžte stahovat update, ať jste připraveni do hry, až Fortnite Chapter 2 otevře své brány.

Martin Kudělka

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

nine + seven =