Avengers Endgame přichází do Fortnite

V tomto herním režimu, nazvaném Endgame, hráči budou čelit Thanosovi a jeho armádě bojovníků Chitauri. Tým Avengers má za úkol zastavit Thanose a jeho armádu, než stihne sesbírat Kameny nekonečna a ukončit svět.

Na Thanosově straně budou hráči ovládat vojáky Chitauri s jejich laserovými puškami. První bojovník, který najde Kámen nekonečna, se promění v Thanose, získá velké skoky, útoky paprskem a s vrásčitou bradu. Když hráči budou hrát za Avengers, mohou si vyzvednout zbraně jako Thorův Stormbreaker, a kultovní štít Captaina Americy. Tyto položky lze nalézt v truhlicích roztroušených po celé mapě. Thanos a Chitauri se stanou silnějšími, kdykoliv naleznou nový Kámen Nekonečna. Poté, co naleznou všechny, je respawn pro stranu Avengers zakázán.

Spolu s tímto režimem do hry přibyly různé sběratelské předměty. Krom ikonických zbraní slavných Avengers tu můžou hráči získat různé spreje, bannery nebo dva nové kostýmy. Tím prvním má být kostým Black Widow a druhý bude odhalen v průběhu příštího týdne.

Dominik Anelt

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

4 × five =