Do Pokemon GO se vrací šest legendárních pokémonů!

Prosinec už je skoro tu, což znamená že Ninatic musí jít ven s novou dávkou Field Research pokémonů pro Pokemon GO. Field Research je speciální herní mechanika, která umožňuje hráčům za provedené úkoly sbírat známky. Pokud někdo nasbírá sedm známek, dostane kromě tučné odměny také možnost chytit si vzácného nebo legendárního pokémona. Čím se tedy liší tento měsíc? Místo jedné příšerky budeme mít možnost chytit šest!

Za každých sedm známek bude možnost chytit si jednoho z šesti legendárních pokémonů. Mezi ně patří Articuno, Zapdos, Moltres, Raikou, Entei a Suicune. Jak si bystrý čtenář jistě všimne, tak tito pokémoni již ve Field Research byli. Přesto jde o zajímavou možnost, jak si doplnit kolekci, pokud jste je předtím nestihli získat. Nebo si prostě jen můžete rozšířit tým.

Legendárky nejsou jediná věc, kterou Ninatic do hry v prosinci vrátí. Ninatic se nechal slyšet, že vrátí do hry „některé populární Field Research úkoly z předešlých měsíců“. Jako dřív, budete moci tyto úkoly získat poctivým protáčením disků. Pokud takových úkolů splníte sedm v daném měsíci, tedy prosinci, dostanete možnost chytit jednu z šesti výše zmíněných legendárek.

Komunita Pokemon GO se mezitím připravuje na velký Community Day, ve kterém se objeví všechny příšerky z předešlých eventů. Stejně tak bude po tři dny možné získat speciální útoky. Další novinkou je Cresselia, kterou bude možné chytit v raidech do 18. prosince.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

nine + 20 =