Pokemon GO opět na výslunní!

Není tomu tak dlouho, co do hry Pokemon GO přibyly nové příšerky ze čtvrté generace. Pokemon GO má sice pro mnohé status mrtvé hry, ale opak je pro vývojáře pravdou. Důsledkem toho má být velký Community Day, který hru čeká už 30. listopadu. A tento event zdá se být trochu jiný, než ty předchozí. Hlavním rozdílem je neochvějně to, že tento Community Day bude trvat celý víkend. A podle vývojářů bue možnost chytit všechny  vzácné příšerky z předchozích Community Days!

Jak již bylo zmíněno, tento event strartuje 30. listopadu v 6 hodin našeho času a končí 3. prosince ve 4 hodiny ráno. Během těchto dní budeme moci chytit znovu Eevee, Beldum nebo Mareep, které jsou jinak velmi vzácní. K tomu navíc bude opět možnost získat speciální útoky, které do teď mohly mít příšerky pouze, pokud jste je vyvinuli během minulých Community Day.

Dalším zajímavým bonusem, který nám Ninatic přináší je řada herních bonusů. Ty budou k dispozici v podobě již dobře známých tříhodinových oken. Ty se navíc budou lišit podle regionu, takže se nestane, že budeme běhat venku ve dvě hodiny ráno. Během tohoto času se nám budou naběhané kilometry promítat do hry dvakrát rychleji. Samozřejmostí je i dvojitá dávka Stardust a zkušeností.

První Community Day přišel na svět tento rok v lednu, a od té doby se stal oblíbeným eventem všech hráčů, kteří velmi často přetíží a shodí herní servery.  Je proto namístě toto výročí pořádně oslavit. Tak hurá do divočiny na lov!

KOUKNI SE  Sackboy: A Big Adventure potěší všechny milovníky plošinovek

Jiří Makovský

Předchozí článekRecenze: Krásné tajemství zakrývá šerednou pravdu
Následující článekRecenze: Tajemství domácí čajovny, které snadno objevíte i doma

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

2 × three =