Death Stranding vyvolává napříč herním světem rozporuplné pocity. Jení ji vzývají do nebes, druzí jej zatracují. Každopádně zahrát si jí mohli jen majitelé konzole PS4, s tím že v dohledné době vyjde hra i na PC. Zdá se, že ten čas nastál a my vám prozradíme, kdy to bude.

Death Stranding stále vyvolává u hráčů rozporuplné pocity. Jedna skupina hru vzývá do nebes a mluví o tom, že jde o herní revoluci. Druhá skupina mluví stále o simulátoru chození. Sám se nepřikláním ani k jedné straně. Každopádně kolem Kodžimova nového titulu je opět rušno. To, že se objeví titul na PC, jsme věděli dávno před tím, než samotná hra vyšla na Playstationu 4 jako časová exkluzivita. Kdy se tak stane bylo tedy jen otázkou času. Před pár dny bylo oznámeno datum vydání. A nejen to.

Death Stranding dostane obsah ze série Half-Life. O co konkrétně půjde, není zatím známo. Každopádně jde docela o zajímavé propojení a každý si přijde na své. Zkrátka výhodná reklama pro obě hry. Více vám prozradí nový trailer. Zpátky k PC verzi Death Stranding. Titul vyjde na Steamu i Epic Games Storu. Předobjednávky jsou již spuštěny a učiníte-li tak, získáte spoustu bonusů, jako například speciální brnění, čepice nebo brýle. Na závěr ta nejdůležitější informace. Hra na PC vychází 2. června.

Martin Kudělka

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

20 − eleven =