Kojimův Death Stranding vyjde v listopadu, podívejte se na nový trailer

Po řadě tajemných trailerů ten poslední odhaluje konečně něco více z příběhu. Co ale určitě poteší české fanoušky, je česká lokalizace hry, kterou tvůrci vydají v listopadu tohoto roku.

Co k příběhu nám naznačuje nový trailer? Příběh se podle všeho bude odehrávat ve světě blízké budoucnosti, který prošel děsivým fenoménem (nazvaným Death Stranding), jehož hlavní efekt je redefinování smrti. Mrtví se mění na něco nebezpečného, před čím se světová velkoměsta uzavřela do hradeb a bariér. Skupinka odvážných poslů, vybavených unikátními technologiemi, převáží mezi těmito městy zásilky. Jsou přitom napadáni jak oním podivným fenoménem a jeho oběťmi, tak teroristy, kteří se snaží efekt zkázy přiživovat, nebo ho přinejmenším využívají. Pokud poslové (respektive hráč) sami „zemřou“, propadnou se místo tradičního „game over“ do zdeformovaného světa „na druhé straně“ a musí se z něj probojovat ven.

Když Kojima hru poprvé oznámil, prohlásil jsem, že tato hra změní svět. Každá Kojimova hra se snaží nést silnou filozofickou myšlenku a její nadčasovost nebo hloubku často veřejnost ocení až s odstupem let. Jako se to stalo v případě až děsivé přesných odhadů problematiky informační zahlcenosti, se kterou pracoval v MGS2 o několik let dříve, než daný problém začal řádit v reálném světě.

Charlie Brown

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

eighteen − seventeen =