Dámy, Jason Momoa je volný!

Momoa a Bonetová oznámili rozchod ve středu ve společném prohlášení na Instagramu.

Jason Momoa a Lisa Bonetová si dávají sbohem.

Dvaačtyřicetiletý Momoa oznámil jejich rozchod ve společném prohlášení na svém Instagramu. (Čtyřiapadesátiletá Bonetová nemá sociální sítě.)

„Všichni jsme pocítili tlak a změny této transformační doby… Dochází k revoluci a naše rodina není výjimkou… cítíme a rosteme ze seismických změn, které nastávají,“ stojí ve společném prohlášení. „A tak sdílíme naši rodinnou zprávu, že se naše cesty manželství rozcházejí.“

„Nesdílíme to proto, že bychom si mysleli, že je to hodno pozornosti, ale proto, abychom, až budeme žít své životy, tak činili důstojně a upřímně,“ pokračovalo prohlášení. „Láska mezi námi pokračuje a vyvíjí se způsobem, který si teprve poznáme a prožijeme. Vzájemně se osvobozujeme, abychom byli těmi, kterými se učíme být…“

Prohlášení končilo slovy: „Naše neochvějná oddanost patří posvátnému životu našich dětí. Učíme naše děti, co je možné. Modlíme se. Ať láska zvítězí.

Pár spolu začal chodit v roce 2005 poté, co je seznámili společní přátelé v jazzovém klubu, a později se v říjnu 2017 vzali.

Společně mají dvě děti – dvanáctiletou dceru Lolu Iolani a desetiletého syna Nakoa-Wolfa Manakauapo Namakaeha.

Spolu s oznámením sdílel Momoa ve svém příspěvku několik fotografií, včetně jedné se západem slunce na obloze, jedné s osobou v tričku s nápisem „Ať má duše křičí lásku“, která drží mládě ptáčka, a další s detailním záběrem na ruce držící mládě ptáčka.

KOUKNI SE  IFFKV 2023: co se na festivalu v Karlových Varech stalo

Charlie Brown

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

8 − four =