Celebrity, které litují svých plastických operací

Žijeme v době, kdy je plastická chirurgie rozšířená po celém světě. Dnes si můžete dát upravit cokoli vás napadne. Spokojenost se svým tělem trápí nejen ženy, ale i muže. Člověk, který si přeje být dokonalý, je schopný zaplatit za své zkrášlení pořádný balík. Avšak výsledek nemusí být vždy takový, jaký očekával. Pokusí se to tedy zachránit dalšími operacemi. Jenže namísto toho, aby se to lepšilo, se vše ještě více zhorší. Obyčejný člověk si nemůže dovolit do nekonečna utrácet za drahé zákroky, které mají beztak katastrofální výsledky. Na druhé straně některé celebrity vnímají plastiku jako koníček a je jim jedno, kolik peněz za to utratí, hlavní je, že budou vypadat dobře. Co se stane když to nevyjde? Tyto slavné tváře připustily, že jejich rozhodnutí o změnách vzhledu nebyly tak úplně šťastné.

9. Khloé Kardashian

Výsledek obrázku pro Khloé Kardashian

Televizní osobnost, modelka a podnikatelka Khloé Kardashian s největší pravděpodobností znáte z pořadu Keeping up with the Kardashians. Stejně jako její sestry si i ona nechala udělat několik chirurgických zákroků. V roce 2015 to ale přehnala a sama si to uvědomovala. „Můj obličej byl v hajzlu!“ přiznala v jedné epizodě pořadu Kocktails with Khloé.

8. Reid Ewing

Výsledek obrázku pro Reid Ewing

Herec ze seriálu Taková moderní rodinka si prošel v útlém věku tělesnou dysmorfickou poruchou. Měl komplexy ze svého vzhledu a připadal si ošklivý. Proto ve svých 19 letech začal s plastikami svého obličeje. Přál si vypadat jako Brad Pitt, a tak se rozhodl pro lícní implantáty. Domníval se, že po jedné operaci bude vypadat přesně jako jeho idol, ale ve finále se svou změnou nebyl vůbec spokojený. Snažil se to napravit dalšími operacemi a nechal se přesvědčit i o implantátu do brady. Po čase se stal na plastikách závislý. Všechny jeho vydělané peníze šly na úpravu jeho vzhledu. V roce 2011 se rozhodl nadále v tom nepokračovat. Trvalo mu půl roku, než se smířil s tím, jak se na něj lidé dívají. Přál by si, aby mohl jít zpět v čase a říci svému mladšímu já, že plastiky nepotřebuje.

KOUKNI SE  Nesmrtelné hlášky z českých filmů

7. Tori Spelling

Související obrázek

V devadesátých letech byl populární seriál Beverly Hills 90210, kde Tori Spelling ztvárnila postavu Donny Martinové. V tomto období si nechala udělat plastickou operaci poprsí. Bohužel, když se stala matkou, začala svých implantátů litovat, jelikož nemohla své děti kojit. Také si nechala udělat rhinoplastiku, což je operace nosu.

6. Kenny Rogers

Související obrázek

Ani jeden z nejslavnějších country hudebníků všech dob nedokázal odolat kosmetickým úpravám. Nikdy se však svými plastikami netajil. Rovněž přiznal, že některých z nich lituje. Konkrétně se jedná o zákroky, které si nechal udělat v oblasti očí.

5. Nicole Kidman

Související obrázek

Nicole Kidman patří k nejlepším Hollywoodským herečkám posledních třiceti let. Proti stárnutí se rozhodla bojovat botoxem, což se ukázalo jako nešťastné rozhodnutí. „Bohužel jsem vyzkoušela botox, ale už jsem se z toho dostala a můžu konečně znovu pohnout obličejem,“ shrnula svou zkušenost.

4. Tara Reid

Související obrázek

Pravděpodobně jedním z nechvalně známých příběhů celebrit, které podstoupily plastiku, jsou zkušenosti herečky Tary Reid. Sama herečka přiznala, že podstoupila několik zákroků. Mnohé z nich však byly z důvodu nepodařené plastiky prsou z roku 2004. Ani ty se však neobešly bez komplikací. Později připustila, že to celé byla velká chyba, kvůli které ztratila i několik pracovních příležitostí.

3. Courteney Cox

Výsledek obrázku pro Courteney Cox

Americkou herečku Courteney Cox zná většina lidí díky seriálu Přátelé, kde ztvárnila roli Moniky Gellerové. Během období natáčení seriálu se její vzhled změnil. Tyto změny se týkaly nejen jejího stylu líčení a barvy vlasů. Z počátku druhého tisíciletí ji to začalo táhnout ke změně v jiném slova smyslu. Snažila se o pozastavení stárnutí, a tak si prošla několika procedurami. Navštěvovala několik různých lékařů a každý ji poradil pozměnit něco jiného a ona se tomu nebránila. Zákroky šly postupně až došla do fáze, kdy se na sebe podívala do zrcadla a řekla si, že to nevypadá dobře. „Na fotografiích je to ještě horší než ve skutečnosti,“ řekla herečka. Proto se Courteney rozhodla nechat své implantáty odstranit. „Jsem přirozená, jak jen můžu být. Cítím se lépe, protože vypadám jako já. Myslím si, že teď vypadám více jako člověk, kterým jsem byla,“ vysvětlila herečka.

KOUKNI SE  15 nejlepších akčních filmů všech dob

2. Heidi Montag

Výsledek obrázku pro Heidi Montag

Americká zpěvačka a herečka, kterou jste mohli vidět například ve filmu Zkus mě rozesmát, si v roce 2009 prošla deseti operacemi v jeden den. Nechala si již podruhé vylepšit poprsí, upravit nos, nadzvednout obočí a zredukovat bradu. Dále si prošla liposukcí pasu, boků a krku, injekcemi na různých částek obličeje, botoxem a úpravou uší. Všechny operace však herečka označila za velkou chybu.

1. Jennifer Grey

Výsledek obrázku pro Jennifer Grey

V 80. letech byla Jennifer Grey jednou z nejpřitažlivějších hereček Hollywoodu. Nejvíce se proslavila rolí Baby ve snímku Hříšný tanec, který ji měl připravit na dlouhou hereckou kariéru. Z ničeho nic se však začala ztrácet. Co se to stalo? Nechala si udělat plastiku nosu, která ji proměnila k nepoznání. Jak sama řekla: „Šla jsem na operační sál jako celebrita a vyšla jsem anonymně.“ Není divu, že operace lituje, když kvůli tomu přišla o několik skvělých filmových příležitostí.

 

Aneta Pfeiferová

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

sixteen − 12 =