Bývala Xenou, teď se Lucy Lawless obnažuje a pletichaří v seriálu Spartakus

To jsou proměny. Herečku původem z Nového Zélandu Lucy Lawless znal asi každý jako Xenu ze stejnojmenného nekonečného seriálu. Lucy se od té doby objevila v řadě seriálů, žádný z nich však nebyl tak divácky vděčný, jako je seriál Spartakus: Krev a písek, který můžete sledovat v těchto měsících na stanici Prima Cool (od 6.2. každé pondělí ve 22:15).

Lucy Lawless - Spartacus Blood and Sand1Seriál překvapuje nezvykle odvážným přístupem k zobrazování násilí a sexu. Epizody se hemží zpomalenými akčními bitkami osvalených gladiátorů, tečou a stříkají hektolitry až komiksově rudé krve. V zákulisí gladiátorských soubojů se mezi římskou smetánkou hojně souloží, když ne každý s každou, tak se tu občané města hromadně oddávají orgiím, vše snímáno s mnohdy neskrývanou nahotou. Vizuálně velmi syté představení. K tomu se na pozadí odvíjí příběh plný intrik a podvodů zasazený do období rozkvětu a pádu starověkého Říma. Uprostřed tohoto města zkaženosti bojuje Spartakus nejen o svůj život, ale také o možnost osvobodit svou ženu z otroctví.

Lucy Lawless hraje v seriálu Spartakus jednu z hlavních rolí, manželku majitele gladiátorské školy, Lukrécii. Ta touží mít dítě, které se jí nedaří se svým manželem povít. Najde si proto milence, gladiátora Crixa. Manželovi však věrně pomáhá intrikovat a za pomoci přetvářky a vydírání podporuje jeho plány.

Lucy Lawless prošla rolí Lukrécie od časů Xeny nebývalou vizuální i charakterovou proměnou. Z hrdinky Xeny, která byla hrdou bojovnicí výhradně na straně dobra proti zlu, se stala prostopášnou intrikánkou, u níž budete nějakou dobrou vlastnost kromě fyzické krásy hledat obtížně. Z brunetky s primitivním účesem se stala dáma s blonďatými nebo zrzavými loknami, podle aktuálního rozmaru. Pohleďte sami, poznáváte tu starou dobrou Xenu? Pokud Vás zajímá více šťavnatých fotek této kypré herečky, mrkněte do naší galerie Sexy nohy hereček zde na Kukátku.

lucy-lawless-nude-spartacus-02

 

 

 

 

 

 

 

Lucy Lawless & Jaime Murray - Spartacus Gods of the Arena - S01E02_4

Kubin

Předchozí článekKNIHA: Spánek – Haruki Murakami bourá zeď mezi snem a realitou
Další článekNejlepší herci: okouzlující i kontroverzní Joaquin Phoenix

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

3 × one =