Bůh je kulka: Únos dcery, vražda manželky a satanistický kult. Natáčení drsné detektivky ztěžuje pandemie

Nikolaj Coster-Waldau s režisérem Nickem Cassavetsem právě natáčí poslední scény z připravovaného filmu Bůh je kulka. Temný detektivní thriller vypráví o detektivovi, který se infiltruje mezi satanistický kult, který je zodpovědný za vraždu jeho manželky. Drsná kriminálka bude založena na složité pavučině lží a osobní pomstě, která je hlavním motorem titulní postavy, která je plná hněvu a zloby. Filmový štáb musel přerušit práce na snímku kvůli zhoršující se pandemické situaci na place.

Zbývalo už jen pět natáčecích dnů od poslední klapky, ale kvůli nebývale se zvyšujícím pozitivním případům, muselo být natáčení přerušeno. Film vychází ze stejnojmenného románu Bostona Terana. Scénář napsal Nick Cassavets (Zápisník jedné lásky, Alpha Dog), jenž film i režíruje.

Hlavním hrdinou je detektiv Bob Hightower, jenž se infiltruje do satanistického kultu, jemuž satanisté zavraždili manželku a unesli dceru. S vyšetřováním detektivovi pomáhá mladá žena, které se z kultu podařilo uprchnout. Hlavní postavu ztvárňuje Nikolaj Coster-Waldau a sekunduje mu Jamie Foxx. Film je zasazen do devadesátých let v jižní Kalifornii. Režisér k filmu dodává „Je to nádherné, ultra temné dílo, které je intenzivně děsivé a chytré. Založené na skutečných událostí a s nejúžasnějším hereckým obsazením.“

Detektiv se infiltruje mezi satanisty aby zachránil svojí dceru a pomstil manželku

Oficiální synopse zní následovně: Detektiv Bob Hightower najde svoji exmanželku zavražděnou a zjišťuje, že dceru unesl satanistický kult. Bob je frustrovaný z toho, jak zpackané je oficiální vyšetřování. Dává výpověď z policie, nechá se potetovat a vetře se do kultu, aby dostal charismatického vůdce kultu Cyruse. S jeho plánem mu pomáhá jediná žena, které se z kultu podařilo uprchnout, Case Hardin. Bob se noří do králičí nory, aby zachránil svou dceru a Case se pokusí vzít si zpátky kontrolu nad svým životem, o níž ji kult připravil.

Detektiva hraje Nikolaj Coster-Waldau (Hry o trůny), jeho parťačku ztvárnila Maika Monroe (Neutečeš, Den nezávislosti: Nový útok) a obsazení dále doplňují January Jones nebo Jamie Foxx. Snímek napsal a režíruje Nick Cassavetes dle knižního debutu Bostona Terana. Zatím nám nezbývá nic jiného, nežli doufat v brzkou obnovu natáčení. Vypadá to, že by to mohl být stylově drsný kriminální thriller, který si svojí fanouškovskou základnu najde.

KOUKNI SE  Podpoříte Černý nebo Zelený tým? Seriál House of the Dragon zveřejnil dvě různé upoutávky na nadcházející sezónu, máte si vybrat svůj tým

Film ještě nemá stanovené datum premiéry, ale do kin by měl zavítat během příštího roku 2022.

Viktor H.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

18 − two =