Batman: Arkham Knight zdarma v zářijovém PS Plus

Už se stalo pravidlem, že poslední středu v měsíci nám Sony představuje várku her pro nadchazející měsíc, které se objeví zdarma pro předplatitele služby Playstation Plus. I tento měsíc tomu nebylo jinak.

Tenhle měsíc potěší Sony především fanoušky her na motivy komiksových světů. Hlavně tedy příznivce netopýřího muže. V září se totiž mohou hráči v PS Plus těšit na zatím poslední díl Arkhamské série. Konktétně na Batman: Arkham Knight. Hra sice vyšla již v červnu 2015, nicméně neztratila nic ze svého kouzla a vypadá stále skvěle i v porovnání se současnými hrami. svého času byla taky dobře hodnocena, takže se máme opravdu na co těšit.

Druhou velkou hrou v záříjové nabídce her zdarma v PS Plus je Darksiders 3. Hack and slash akční adventura, která vyšla teprve minulý rok na podzim. I když třetí díl vyvolával rozporuplné reakce, přesto se hodnocení pohybovalo lehce nad průměrem. Takže i tento měsíc nám Sony nabídne v rámci předplatného PS Plus nabízí vcelku povedené hry. Především Batman: Arkham Knight je výtečnou hrou, kterou by si měl každý zahrát.

Martin Kudělka

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

5 × 5 =