V Assassin’s Creed Origins vyzvete na souboj mýtické příšery i bohy

Obří kobra na konci jednoho z trailerů na Assassin’s Creed Origins rozprodudila před nedávnem debatu o tom, s kolika fantasy prvky se ve hře vlastně setkáme. Teď už víme, že se vývojáři mytologii vůbec nebrání. V dodatečném obsahu se setkáme nejen se zvířaty egyptské mytologie, ale dokonce i se samotnými staroegyptskými bohy. A samozřejmě s nimi budeme i bojovat. Ke hře vyjdou minimálně dvě DLC a řada prvků bude po vydání přidána zdarma. Pojďme se na ně podívat trochu blíž.

Season Pass

Season Pass bude obsahovat minimálně 2 DLC. The Hidden Ones přijde na řadu jako první v lednu příštího roku. Bude se odehrávat několik let po hlavním příběhu a vezme nás do nového regionu, který okupují Římané. Bayekovi se to nebude ani trochu líbit, a tak se společně s novými Asasíny pustí s okupanty do lítého boje.

Za poetickým názvem The Curse of the Pharaohs (kletba faraonů) se skrývá druhé chystané DLC. Právě to do hry přinese hromadu prvků z mytologie starověkého Egypta. Celé se bude točit okolo kletby, která přivedla k životu něco, co rozhodně nikdy žít nemělo. Bayek bude muset vypátrat kořeny celého prokletí a ukončit ho, v čemž mu mytologické příšery samozřejmě budou bránit. I toto DLC přinese do hry nový region k prozkoumání. Rovněž pro Bayeka zpřístupní nové schopnosti.

Roman Centurion Pack a Horus Pack hru oživí o exkluzivní předměty jako oblečení, zbraně, štíty a zbroje. Ty budou k dispozici už v listopadu. Každý majitel Season Passu navíc už v den vydání obdrží 500 Helix kreditů a vzácnou zbraň Calamity Blade.

KOUKNI SE  Gamescom proběhne opět jen digitálně

Obsah zdarma

Spokojeni s obsahem navíc ovšem budou i hráči, kteří si koupí jen základní hru. Už 15 dní po vydání budou moci hráči vyzvat na souboj egyptské bohy ve speciálních časově omezených eventech, zvaných The Trial of the Gods. Ve hře se v den vydání objeví i Nomad’s Bazaar, což bude potulný obchodník, který bude zadávat zvláštní denní questy. Za jejich splnění obdržíte údajně exotické a tajemné odměny. Hned po vydání bude dostupný i Photo Mode, který bude sloužit – nu, k focení. Pokud ve hře spatříte něco nebývale nádherného (nebo stupidního), budete to moci zachytit pro příští generace.

Velmi zajímavě vypadá Discovery Tour, což bude nebývalý mód, který celou hru promění v obrovské interaktivní muzeum. Žádný boj – jen vstřebávání zážitků z každodenního života ve starověkém Egyptě, prohlížení památek a občasné spuštění vzdělávacího videa. Tento mód do hry přijde někdy na začátku roku 2018. Chybět nemůže ani Horde Mode, který vás jednoduše postaví do arény, kde budete čelit jedné vlně nepřátel za druhou. I ten ve hře uvidíte až na začátku příštího roku.

Assassin’s Creed Origins vyjde 27. října tohoto roku na PS4, Xbox One, a PC. Pokud se o hře samotné chcete dozvědět víc, přečtěte si náš starší článek.

 

Jan Marek

Předchozí článekRecenze: Ledová krev – píseň ledu a ohně trochu jinak
Následující článekRecenze: Jak si zjednodušit a zpomalit život

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

20 − 6 =