Armáda lupičů: Prequel Snyderova zombie výplachu je plný zlodějů, trezorů a lásky

Je tu nový trailer na zlodějský heist film, který předchází zombie hororu Armáda Mrtvých. Na režijní křeslo usedl místo Zacka Snydera hlavní herec Matthias Schweighöfer a děj je zasazený na začátek zombie apokalypsy. Film se nese v atmosféře staromilských zlodějských filmů, které jsou kombinací loupežného akčňáku a romance. Snímek se natáčel v Praze a hned z traileru můžeme poznat hned několik pražských zákoutí.

Ukázka svým vyzněním, atmosférou a náladou přesně vystihuje hlavní postavu Ludwiga Dietera, jako ze Snyderovy krvavé řežby. Snímek vypadá jako mix klasického heistu a romantické komedie s atmosférou filmu Loupež po italsku. Dieter, kterého si zahrál německý herec Matthias Schweighöfer, jenž film i režíroval, se připojí k týmu nejhledanějších zločinců Interpolu. Ti využijí společenské nestability a toho, že se svět zajímá o apokalypsu v Las Vegas. Zatímco sejfy plné zlata a peněz nikdo nestráží.

Film kloubí svižnou zlodějskou akci s romancí a humorem

Celý svět je z šokující zombie situace tak rozhozen a ochromen, že se protagonisté rozhodnou spáchat riskantní sérii loupeží napříč Evropou. Dietera přemluví půvabná náborářka a zlodějka Gwendolina, kterou hraje Nathalie Emmanuel (Hra o trůny, Rychle a zběsile) k megalomanské loupežní akci. Rozhodnou se vykrást hned několik bankovních trezorů napříč celou Evropou. Film se natáčel v Praze a už v samotném traileru můžete snadno rozeznat pražskou náplavku, zákoutí kolem Vltavy a jiné pražské uličky.

Oficiální synopse zní následovně: V Armádě lupičů na Dietera čeká životní dobrodružství, když jej tajuplná žena naverbuje do své party složené z těch nejhledanějších zločinců. Skupina se pokusí postupně v řadě za sebou rozlousknout napříč Evropou několik sejfů, o kterých se traduje, že jsou naprosto nedobytné.

V hlavní roli se jako Dieter vrací Matthias Schweighöfer, který film také režíroval. Obsazení doplňují Nathalie Emmanuel, Ruby O. Fee, Guz Khan a Jonathan Cohen. Námět připravil Zack Snyder společně s Shayem Hattenem, který napsal scénář. Produkuje Zack Snyder a jeho manželka Deborah Snyder.

KOUKNI SE  Podpoříte Černý nebo Zelený tým? Seriál House of the Dragon zveřejnil dvě různé upoutávky na nadcházející sezónu, máte si vybrat svůj tým

Film bude mít premiéru na Netflixovské videotéce už na podzim. Do konce roku se také na Netflixu objeví animovaný prequelový seriál Army of the Dead: Lost Vegas.

Viktor H.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

one × 3 =