Armáda lupičů: Prequel Snyderova zombie výplachu je plný zlodějů, trezorů a lásky

Je tu nový trailer na zlodějský heist film, který předchází zombie hororu Armáda Mrtvých. Na režijní křeslo usedl místo Zacka Snydera hlavní herec Matthias Schweighöfer a děj je zasazený na začátek zombie apokalypsy. Film se nese v atmosféře staromilských zlodějských filmů, které jsou kombinací loupežného akčňáku a romance. Snímek se natáčel v Praze a hned z traileru můžeme poznat hned několik pražských zákoutí.

Ukázka svým vyzněním, atmosférou a náladou přesně vystihuje hlavní postavu Ludwiga Dietera, jako ze Snyderovy krvavé řežby. Snímek vypadá jako mix klasického heistu a romantické komedie s atmosférou filmu Loupež po italsku. Dieter, kterého si zahrál německý herec Matthias Schweighöfer, jenž film i režíroval, se připojí k týmu nejhledanějších zločinců Interpolu. Ti využijí společenské nestability a toho, že se svět zajímá o apokalypsu v Las Vegas. Zatímco sejfy plné zlata a peněz nikdo nestráží.

Film kloubí svižnou zlodějskou akci s romancí a humorem

Celý svět je z šokující zombie situace tak rozhozen a ochromen, že se protagonisté rozhodnou spáchat riskantní sérii loupeží napříč Evropou. Dietera přemluví půvabná náborářka a zlodějka Gwendolina, kterou hraje Nathalie Emmanuel (Hra o trůny, Rychle a zběsile) k megalomanské loupežní akci. Rozhodnou se vykrást hned několik bankovních trezorů napříč celou Evropou. Film se natáčel v Praze a už v samotném traileru můžete snadno rozeznat pražskou náplavku, zákoutí kolem Vltavy a jiné pražské uličky.

Oficiální synopse zní následovně: V Armádě lupičů na Dietera čeká životní dobrodružství, když jej tajuplná žena naverbuje do své party složené z těch nejhledanějších zločinců. Skupina se pokusí postupně v řadě za sebou rozlousknout napříč Evropou několik sejfů, o kterých se traduje, že jsou naprosto nedobytné.

V hlavní roli se jako Dieter vrací Matthias Schweighöfer, který film také režíroval. Obsazení doplňují Nathalie Emmanuel, Ruby O. Fee, Guz Khan a Jonathan Cohen. Námět připravil Zack Snyder společně s Shayem Hattenem, který napsal scénář. Produkuje Zack Snyder a jeho manželka Deborah Snyder.

KOUKNI SE  Trailer: Anna Geislerová se v červnu v kinech představí jako Prezidentka

Film bude mít premiéru na Netflixovské videotéce už na podzim. Do konce roku se také na Netflixu objeví animovaný prequelový seriál Army of the Dead: Lost Vegas.

Viktor H.

Předchozí článekLáska je když Tereza Ramba Voříšková ukáže sexy zadek a nohy
Následující článekRecenze: Ubal a zmiz – Žižkovská gangsterka plná vtipu a hlášek nás zavede do pražského podsvětí

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

two + three =