Adaptace Ztraceného města Z se dočkáme letos v dubnu

udios, film, dobrodružný, holland, hunnam, pitt, ztracené město z, percy fawcett, david grann

Amazon Studios se pomalu ale jistě začleňuje do skupiny elitních filmových značek. Letos už do světa vypustili drama Místo u moře, které má rozhodně oscarový potenciál. Teď vyšel jejich nový trailer na film Ztracené město Z. Tento projekt se připravuje již několik let. Kolovalo okolo něj spoustu známých herců jako Benedict Cumberbatch či Brad Pitt. Brad Pitt nakonec u projektu zůstal jakožto výkonný producent. A to už je první známka toho, že to může být hodně zajímavý počin. Viz Brad Pitt a Dvanáct let v řetězech, Sázka na nejistotu apod. Zároveň i samotné obsazení se klidně dá označit za hvězdné. Charlie Hunnam, Robert Pattinson, Sienna Miller, Tom Holland.

Film má být adaptací knihy Davida Granna, která vypráví o pravdivém příběhu vojáka a dobrodruha Percyho Fawcetta. Který na počátku dvacátého století odcestoval se svým synem a jeho kamarádem do Amazonie, aby našel a prozkoumal bájné město Z. Hnán myšlenkou objevení nové civilizace, Fawcett i přes spoustu strastí a nástrah  vyrazil roku 1925 do Jižní Ameriky. Pro objevení bájného města byl ochoten obětovat vše. Podporován svou ženou a synem našel původní indiánský kmen, který ho měl navést správným směrem. V posledním dopise své ženě napsal, že jsou na pokraji velkého objevu. Ať se o ně nebojí. Poté už o něm nikdy nikdo neslyšel.

Existují mnohá svědectví i konspirační teorie o tom, co se mu stalo. Byly uspořádány stovky expedic pro nalezení jeho, či bájného města někde uprostřed nehostinné džungle. Avšak výsledek byl takový, že spoustu expedic se už nikdy nevrátilo. Ti, co se vrátili, líčili svědectví o bílých indiánech, či jeskyních, ze kterých vylétala podivná světla. Premiéra filmu je naplánovaná na 14. dubna 2017. Režie se ujme James Gray s vlastním originálním scénářem. Podporován bude Bradem Pittem, jakožto jedním z výkonných producentů filmu. Další osvědčenými jmény producentů jsou několikrát akademicky ocenění Dede Gardner, Anthony Katagas a Jeremy Kleiner, kteří s Pittem pracovali na filmu Dvanáct let v řetězech. Tento film může být velkým hitem jarní sezóny. Věřme, že originální scénář a producentské a herecké obsazení filmu dopomohou.

KOUKNI SE  Z herce Armieho Hammera se vyklubal sexuální sadista

Adaptace Ztraceného města Z se dočkáme letos v dubnu

autor: Tomáš Smutník
zdroj: http://www.cinemablend.com

Předchozí článekRECENZE: Hush Baby-minulost vás vždycky dožene
Následující článek5 nejpodivnějších předmětů, s kterými byli lidé chyceni při sexu

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

two × 4 =