9 žen, které by se mohly stát novým Jamesem Bondem

Legendární britský špion, agent James Bond, je tu s námi již od roku 1962. I když se nám už legendárních akčních sexsymbolů prostřídala pěkná řádka, od Seanna Conneryho po Daniela Craiga, fanoušků má stále dost. Je to tradiční značka na poli akčních filmů. Bond však může projít razantní změnou.  Daniel Craig se nechal slyšet, že již dalšího Bonda točit nehodlá. Tak se rozjela řada spekulací, kdo bude dalším agentem. Jak se bude tato akční značka vyvíjet dál. V médiích se však, dřív než kdy jindy, ozývá hlas, který již nechce agenta, nýbrž agentku. Podívejme se, kdo by připadal jako vhodný kandidát na titul první britské agentky 007 v historii.

1. Gillian Anderson

Fanoušky seriálu Akta X a hlavní představitelky Scullyové překvapil vtipný tweet herečky, která udělala ve photoshopu fotku sebe jako agentky 007. Co na to říkáte? Dokážete si ji představit? Podle mě se její chladný pohled na roli vraždící špiónky docela hodí.

10 žen, které by se mohly stát novým Jamesem Bondem

2. Hayley Atwell

Podle mnohých nejlepší agentkou za posledních pět let je rozhodně Hayley Atwell.  Ztvárnila dokonale „marvelovskou“ agentku Carterovou a navíc má ten potřebný britský přízvuk.

10 žen, které by se mohly stát novým Jamesem Bondem

3. Felicity Jones

A co takhle hvězda Teorie Všeho a Rogue One Felicity Jones. Sice možná trochu mladší, ale zahrát rozhodně umí. Martini by pít uměla a má to potřebné suché „british delivery“.

KOUKNI SE  Last of Us: Natáčení herního hitu je v plném proudu!

4. Natalie Dormer

I Natalie Dormer se za poslední dva roky celkem daří. Její role v Game of Thrones a Hunger Games ji vystřelila do holywoodských výšin. S jejím drsným výrazem a vlasy a la Skrillex ukázala, že akční role jí celkem sedí.

5. Daisy Ridley

Už jsme tu jednu hvězdu ze Star Wars měli a tady je ta druhá. Nikdo nečekal, že roli do tolik očekávaného sedmého dílu Star Wars dostane tato mladá a neznámá herečka. S rolí se však popasovala dobře. Emocionální scény jí také nedělají problém a v Holywoodu je po ní velká poptávka.

6. Karen Gillan

Karen Gillan můžeme znát z její role v Doctor Who. Poté vystřídala několik malých i větších rolí. Na agenta 007 by se podle mnohých hodila. Splňuje tři zásadní podmínky. Má skotského otce, je jí okolo třiceti a umí lyžovat. Tak proč ne?

7. Miranda Raison

Pokud budeme vybírat adeptky podle toho, zda již mají zkušenosti se špionážními filmy, bude Miranda Raison dobrá volba. Její role v seriálu Spooks byla velmi kladně hodnocená. Po zhlédnutí jejích špionážních scén by se rozhodně do užší nominace hodila.

8. Charlotte Riley

Její role agentky MI6 v Pádu Londýna ani role ve filmu V Srdci Moře nebyly vnímány dvakrát povedeně. Ale tato krásná černovláska má prostě čich na role takových silných na mužích nezávislých akčních žen. Tak asi proto.

KOUKNI SE  Report z KVIFF – Půlnoční běsi ve Varech #1: Artušovská legenda o zbabělci a monstru

9 žen, které by se mohly stát novým Jamesem Bondem

9. Emily Blunt

Největší šance na to, být novým James Bondem v ženském podání má rozhodně Emily Blunt. Je to hvězda par excellence. Podle mnohých je to nejlepší britská herečka současnosti. Její úžasné výkony ve filmech jako Dívka ve vlaku, Sicario nebo Na Hraně Zítřka ukazují, že na roli akční hrdinky se rozhodně hodí. Co na to říkate?

9 žen, které by se mohly stát novým Jamesem Bondem

autor: Tomáš Smutník
zdroj: http://www.whatculutre.com
http://wikipedia.com

 

Předchozí článekRecenze: Aristokratka na koni opět baví
Následující článekKdo by měl hrát 5 největších protivníků Batmana?

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

seven − one =