9 hollywoodských hvězd, které si vzaly svoje velké fanoušky

Tom Cruise and Katie Holmes at the Marseille Old Harbour in Marseille, France. (Photo by Tony Barson/WireImage)

Kterých devět známých hollywoodských tváří našlo budoucí partnery ve vlastních fanoušcích? Pojďme se na to podívat.

1) Jessica Alba a Cash Warren

albaPamatujete, jak se vám zdála Fantastická čtyřka z roku 2005 nemastná neslaná? A hle, o desetiletí později nám předvedl režisér Josh Trank příběh jednoho z nejstarších marvelovských superhrdinských týmů v ještě plytčejší a nudnější verzi. Ale o tom jindy. Jessica Alba v příběhu fantastické čtveřice z roku 2005 ztvárňovala Sue Storm a při natáčení byl přítomen i asistent režie Cash Warren. Ten ji zbožňoval a obdivoval už od jejího raného seriálu Dark Angel a viděl v práci na tomhle snímku příležitost k ulovení své vysněné dívky. Šel do toho a vyplatilo se. Zanedlouho poté ji požádal o ruku a v roce 2008 slavili svatbu. Nyní mají dvě dcery, Haven Garner Warren a Honor Marii Warren, podílejí se spolu na spoustě charitativních akcí a mají se dobře.

2) John Travolta a Kelly Preston

Která šestnáctiletá dívka nechtěla chladnokrevně zavraždit Sandy a uchlácholit Travoltu na svém něžném rameni? travZačínající herečka Kelly Preston tohle přání proměnila v realitu (teda až na brutální vraždu) a o nějakých třináct let později už kráčela po Johnově boku kostelní uličkou.

Prestonovou k její lásce přivedl plakát. „Přišla jsem z filmu, uviděla plakát na Pomádu a věděla, že chci být s ním, prostě jsem to věděla.“ V tu chvíli jí bylo jasné, že chce být manželkou toho muže a tak se vydala pevně za svým cílem. K jeho naplnění došlo až po nějaké době, ale nakonec herce při natáčení ve Vancouveru v roce 1990 ulovila.

A teď aktuálně. V nedávné době jejich manželství kvůli smrti dospívajícího syna Jetta prošlo tvrdou zkouškou. Ten náhle zemřel na záchvat při rekreaci na Bahamách a rodina byla po této události zdrcena. Přesto však všichni doufají, že dlouholetý svazek tragédii vydrží, a všichni páru drží palce.

KOUKNI SE  Nejlepší filmy s mimozemšťany

tom cr3) Tom Cruise a Katie Holmes

Když byla Katie malá, snila o sňatku s milým pohledným princem. Po premiéře Top Gunu v roce 1986 se jím ukázal být pilot Pete „Maverick“ Mitchell. Tom Cruise v té době díky Scottovým letadlům ukradl mnoho dívčích srdcí a Katiino bylo jedním z nich. Tenhle pár se nakonec dal dohromady a se stejným ohlasem, s jakým se spojil, se zase rozešel – k rozvodu došlo v roce 2012 a svět obletěly hororové historky o Cruisových scientologických manýrách a po čase také zvěsti o další partnerce.

4) Reese Witherspoon a Jim Toth

Když se slavná herečka v roce 2007 po nepříjemných tahanicích o opatrovnictví dětí konečně rozvedla, kolega 18 Sep 2015, Los Angeles, California, USA --- Actress Reese Witherspoon and husband Jim Toth arrive in Downtown LA for The Broad Museum's Opening Week Inaugural Celebration. Los Angeles, CA, America September 18, 2015. Pictured: Reese Witherspoon, Jim Toth --- Image by © @Firefly/Splash News/Corbisz branže Jake Gyllenhaal byl přešťastný, že jí může být oporou. Pár zpočátku popíral, že by měl romantický vztah, ale po společné návštěvě Říma už randění nemohli déle zapírat. Gyllenhaala potom vystřídal právě Jim Toth, oproti malé herečce podstatně vyšší kousek, a rázem bylo jasné, že láska překoná i víc než těch pár chybějících centimetrů.

Toth léta dřel v agentuře, která zastupovala mimo jiné i Witherspoon, a když konečně zaujal nadřízené, stal se plnohodnotným agentem (ačkoli Reese nikdy veřejně nezastupoval ze strachu, že u ní mimo kancelář zhatí své šance). Tento profesní krok se pro něj ukázal být zlomovým, a jakmile si s malou blondýnkou řekli svoje „až navěky“, dal jí i třetí dítě.

5) Matt Damon a Luciana Barroso

damonMatt Damon byl dva roky spojován s Winonou Ryder, krátký romantický vztah měl i s Minnie Driver a nějakou tu pozornost si vyšetřil i pro ženské objekty mimo záři reflektorů. Luciana Barroso pracovala jako servírka, když Damona oslovila kvůli autogramu. Naneštěstí (nebo naštěstí?) však na něj strhla pozornost a oba museli z místa utéct. Herec vůči jejím půvabům nezůstal vůbec chladný (vlastně se do ní na první pohled bláznivě zamiloval) a ruka byla v rukávě. Vzali se při strohém obřadu v New Yorku v roce 2005 a mají spolu tři dcery. Vzít si fanynku se u Damona ukázalo jako spolehlivý recept na štěstí – ani teď se Matt netají, jak moc svou ženu a dcery miluje: „Nechápu tu spoustu času v koupelně, ale to je dobrý. Jsem obklopený krásnými dívkami. Jsem šťastný muž.“

KOUKNI SE  Nesmrtelné hlášky z českých filmů

6) Tobey Maguire a Jennifer Meyer

Jennifer byla obrovská fanynka Maguirova Spider–Mana a pravděpodobně nebyla jedinou ženou snící o vášnivém maguirepolibku s mužem visícím vzhůru nohama v nevzhledné velkoměstské uličce. Režisér filmu, Sam Raimi, v rozhovoru přiznal, že se mezi Tobeym a jeho filmovou partnerkou Kirsten Dunst  „něco děje.“ Pár to ale potom zabalil a každý si šel svou vlastní cestou.

Meyerové se naskytla příležitost být Mary Jane ve skutečném životě až v roce 2003, kdy požádala svého přítele pracujícího na snímku Seabiscuit, zda by ji hlavní hvězdě, Maguirovi, nepředstavil. Tobey souhlasil a byl rád, že to udělal. Dvojice se o čtyři roky později nechala oddat a má spolu dvě děti – dcerku Ruby Sweetheart a syna Otise Tobiase.

danny_moder_julia_roberts7) Julia Roberts a Danny Moder

Důvody pro sňatek mezi Julií Roberts a hollywoodským kameramanem Dannym Moderem mohly být různé, faktem však zůstává, že se tak stalo. Během celého natáčení Mexičana, kde se Julia objevila po boku Brada Pitta, ji Moder obdivoval přes kameru a o dva roky později už stáli před oltářem v Taos v Novém Mexiku. Pár má tři potomky – osmiletého Henryho a desetiletá dvojčata Hazel a Phinnaeuse, a podle informací protékajících zprávami pár prochází těžkou krizí. Snad tedy rozpad úspěšně překoná.

8) Nicolas Cage a Alice Kim

Další servírka, která požádala o autogram a dostala diamantový prsten. Alice Kim se stala v roce 2004 Cageovou třetí manželkou a o dva roky později mu porodila synka pojmenovaného rodným jménem Supermana, Kal-El. Cage sám měl před lety superhrdinu ztvárnit na stříbrném plátně, a i když z filmu sešlo, oba rodiče očividně považovali atypické jméno za dostatečně vznešené a nostalgické pro svého novorozeného syna.

KOUKNI SE  Nejlepší filmy s křesťanskou tematikou

9) Patrick Dempsey a Jillian Fink

Pokud existuje jedna věc, kterou si ze seriálu Chirurgové zapamatovali opravdu všichni (i když to nepřiznají), jsou tofink Dempseyovy vlasy. A právě za ty vděčí šikovné Jillian Fink.

Kadeřnice Jillian ostříhala Patrickovy vlasy a potom se v show ujistila, jestli vypadají dobře. Tenhle rituál byl něco, co dělala od první chvíle, kdy herec jako zákazník poprvé překročil práh jejího salónu a potom už následovala svatba, štěstí atd. Tenhle příběh ale nemá šťastný konec. Pár má tři děti a je spokojený – alespoň tohle si všichni mysleli do letošního ledna, kdy Finková podala po patnácti letech žádost o rozvod. Pohádka se nekonala.

Jitka Vorálková

www.whatculture.com, obr. www.hollywoodreporter.com, hl. obr. www.popsugar.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

twelve − 2 =