7 tajemství ze světa Marvelu

Je jasné, že v tak spletitém vesmíru příběhů jako má Marvel nemůže být nikdy všechno kompletně vysvětlené a dříve nebo později se stane chyba. Podívejte se s námi na 7 tajemství ze světa Marvelu, na které zatím neznáme odpověď.

1. Kde je Red Skull?

O jeho konci víme pouze to, že v Kapitán Amerika: První Avenger byl pohlcen jakousi silou do neznáma. Je samozřejmě možné uvažovat, že je nadobro mrtvý, ale jeho představitel v rozhovoru naznačil, že způsob jeho smrti byl pečlivě vybrán a že ho možná nevidíme naposledy. Kde ale tedy je? Existuje teorie, že je uvězněn v jakémsi meziprostoru, ze kterého ho omylem vypustí Avengers při porážce Thanose v Infinity War. Na to si ale musíme počkat až do roku 2018…

2. Minulost Black Widow

Minulost Black Widow je velmi záhadná, víme jen to, že byla součástí Widow programu pro mladé dívky v Rusku, kde z ní vychovali trénovaného zabijáka. Nevíme ale, jak z programu uprchla a jak se dostala k “těm dobrým”. Bohužel Marvel zatím neoznámil její samostatný film, a tak si na tyto odpovědi budeme muset počkat.

3. Jak se Tony Stark uzdravil?

Víme, že elektromagnet v hrudi Tonyho Starka je nezbytný pro jeho život, a že jenom díky němu se nedostane kousek šrapnelu do srdce. V prvním i druhém díle je také řečeno, že operace by byla příliš riskantní, a že tím pádem není možná. Jak je tedy možné, že ve třetím díle ságy je  Tonymu naprosto skvěle a problémy s reaktorem nejsou vůbec na pořadu dne? Byla operace nakonec opravdu řešením? A pokud ano, kdo ji prováděl…?

KOUKNI SE  Milostné scény, které zašly příliš daleko

4. Kdo je pravý Mandarin?

Jeden z Iron Manových protivníků-  The Mandarin, není tím mužem s plnovousem, kterého vidíme na obrazovkách. V závěru filmu se totiž ukáže, že tento muž byl pouze volavkou a pravý Mandarin se stále skrývá ve stínech. Je také dost pravděpodobné, že se s ním ještě setkáme, neboť bez jeho odhalení by se jen těžko uzavíral příběh Iron Mana ve vesmíru…

5. Proč si Thanos myslel, že Ultron pracuje pro něj?

Na konci Age of Ultron můžeme vidět Thanose, jak říká: “Dobře,udělám to tedy sám”. Myslel tím, že Ultron, pracující pro něj ho zklamal? Tato spolupráce ale fakticky není možná, neboť Ultron začal existovat teprve před chvílí a je vyloučeno, že by byl! Koho tím tedy Thanos myslel?

6. Jak dokázal Loki “zabít” Odina?

Na konci Thor: The Dark World se ukázalo, že Loki je navzdory všemu stále naživu. Nejen to, zároveň se vydává za svého otce – Odina. Jak je ale tohle možné? Vždyť Odin je jednou z nejmocnějších bytostí vesmíru, a protože z dalších filmů víme, že není mrtvý, nabízí se otázka kde tedy vlastně je?

7. Proč nemá Iron Man oblek z Vibrania?

Ve druhém díle Iron Mana se Tonymu podaří objevit nový prvek- Vibranium. Je poměrně jasné, že jde o ten samý materiál ze kterého je štít Kapitána Ameriky, proč si tedy technický génius jako je Tony z tohoto prvku nezhotovil svůj oblek? Nebylo by spojení jednoho z nejlepších materiálů vesmíru a technických vychytávek Tonyho obleků náhodou perfektní?

KOUKNI SE  Na plátně sourozenci, v reálu spolu randili

 

 

L.Kol.

Whatculture.com

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

twenty − six =