7 podivných zaměstnání herců, než dobyli Hollywood

Hugh Jackma WolverineV minulém roce celý svět obletěla informace, že v posledních letech čím dál více kontroverznější herec Gerard Depardieu vydal svoji autobiografii. Na tom by nebylo až tak nic zvláštního, nebo přímo šokujícího. Avšak pasáž knihy, kde se Depardieu doznává k tomu, že si v mládí vydělával peníze jako prostitut kamioňáků, nebo jako vykradač hrobů, dala všem pomyslnou facku. Nevím jak ostatní, ale já si pomyslel, kdo ze světoznámých herců má také ve skříni kostlivce, nebo kdo z nich si asi prošel obdobím podivných profesí?Když se podíváte na současný luxusní Hollywood, resp. herce, vnukne se myšlenka, že ta dokonalost, která z těchto stars sálá, je vrozená. Dokonale nažehlené róby, tisícidolarové kravaty okolo krků, limuzíny, účesy podle nejnovějších trendů, perfektní vystupování a samozřejmě nepostradatelný hollywood smile. O rodinných palácech herců nemluvě. Pokud ale vycházející hvězda nepochází z herecké rodiny, tak si většinou musí projít obdobím nudné bezvýznamné práce. Stejně jako ostatní smrtelníci. Placení účtů, výpovědi v práci, dluhy, kalkulování s nedostatečným příjmem a další běžné lidské problémy. Ano, i to mají dnešní megastars za sebou, a ne, nespadli z nebes dokonalí a se svým obřím bohatství.

Přinášíme Vám malé nakouknutí do minulosti hereckých hvězd, ještě do dob, kdy jim byla sláva Hollywoodu na kilometry vzdálená. Do dob, kdy měli běžné zaměstnání. Tedy vlastně ne tak úplně normální zaměstnání.

KOUKNI SE  Kteří hollywoodští herci si letos vydělali nejvíce peněz?

Hugh Jackman

Než se Hugh Jackman stal Wolverinem ve veleúspěšné sérii X-Men, měl opravdu směšné zaměstnání. V obleku klauna s rudým nosem si vydělával šaškováním na narozeninových oslavách. Za své vystoupení si účtoval 50 dolarů, ale nyní si už účtuje miliony dolarů. ,,Na živobytí jsem si vydělával jako klaun na dětských oslavách téměř tři roky. Byl jsem klaun Coco a neuměl jsem žádná kouzla, nebo extra triky. Pamatuji si jedno šestileté dítě, co na mě na oslavě koukalo a pak zavolalo na svoji mámu, jak jsem příšernej klaun. Že vůbec neumím triky. Ale bohužel mělo pravdu.

Matthew McConaughey

Když si jedna z největších hollywoodských hvězd přebírala Oscara za svoji roli ve filmu Klub poslední naděje, určitě si již nevybavila, čím se živila při studiu. Když byl McConaughey při výměnném studentském pobytu v Austrálii, tak si vydělával jako čistič kuřecích klecí. ,, Tyto typy cest jsou jedny z těch, které ve Vás zanechají trvalý dojem,“ přiznal kdysi McConaughey.

Brad Pitt

Mužská část Brangeliny, hezoun, megastar, jedna z největších hvězd Hollywoodu. Prostě Brad Pitt. Málokdo ale ví, že Pitt kdysi naháněl v převleku kuřete hosty do podniku El Pollo Loco. Také šoféroval limuzínu svážející rozjařené lidi na rozlučky se svobodou. Pitt v rozhovoru pro magazín People řekl, ,, Moje práce byla řídit limo na rozlučky se svobodou a další tyhle akce. Nabral jsem lidi, vzal si peníze, pustil jsem jim kazety s hudbou Prince a chytal poletující oblečení nahých holek.“

KOUKNI SE  5 nejsympatičtějších seriálových záporáků

Megan Fox

Ozdoba Hollywoodu a také kasovního trháku Transformers. Je další z těch, kteří si vydělávali v komickém převleku. Megan Fox nosila převlek velkého banánu a zvala kolemjdoucí do Floridského baru s ovocnými koktejly. Fox v show Ellen DeGeneres řekla, že to byla jediná opravdová práce v jejím životě.

Sylvester Stallone

Podobnou práci jako Stallone měl i veterán hollywoodských pláten Christopher Walken ( Chyť mě, když to dokážeš, Sedm psychopatů). Oba si užívali zatuchlých klecí lvů. Než se hvězda sérií Rocky, nebo Rambo, stala akční ikonou, uklízel Stallone znečištěné klece po lvech v Zoo v Central Parku.

Jon Hamm

Tento herec neměl daleko k tomu, aby udělal kariéru v úplně jiné ,,herecké“ branži. A to porno branži. Hamm přiznal, že během natáčení soft-core porna, prý jen soft-core, aranžoval plac. ,, V podstatě jsem hýbal nábytkem okolo nahých lidí. Nebyla to ideální práce, ale ty peníze byly třeba.“

Whoopi Goldberg

Komediální herečka Whoopi Goldberg neměla opravdu moc úsměvné začátky. Před svým průnikem do Hollywoodu ,,zkrášlovala“ nebožtíky. Pracovala totiž jako kosmetička mrtvých v márnici. Ještě jednu podivnou profesi má ale Goldberg za sebou. V pořadu The View otevřeně promluvila o tom, jak zamlada dělala  operátorku sexu po telefonu. No uznejte, i v současnosti má tato herečka stále svůdné zabarvení hlasu.

 

Patrick Pilař

Zdroj: businessinsider.com, projectcasting.com

Předchozí článekPátá vlna: Zkáza přichází ve vlnách a konec se blíží
Následující článekRECENZE: Zdivočelý kontinent – Evropa po druhé světové válce

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

twenty − 8 =