6 hollywoodských hvězd, které propadly plastickým chirurgům

Jsou slavní, krásní a bohatí. Obdivujeme je ve filmech, reklamách či na billboardech. Za jejich vzhledem ne vždy stojí pouze dobrá genetická výbava a příroda. Mnoho z nich si ke svému vzhledu dopomohlo také různými chirurgickými úpravami již jen kvůli prestižním rolím či nabídkám. A kdo z hollywoodských hvězd má za sebou nejvíce úprav?

2Megan Fox

Kráska známá především z filmu Transformers či Jennifer’s Body – Bacha, kouše! také nevděčí
za svůj vzhled pouze genům. 32 letá herečka, manželka Briana Austina Greena a matka 3 dětí může poděkovat šikovným rukám plastických chirurgů. Málokdo by na krásné Megan hádal, že má zvětšené poprsí (no dobrá, to u hollywoodských hereček zase není tak neobvyklé..),
ale že podstoupila také výplně lící, aby měla vystouplé lícní kosti, výplně rtů, botox a nejspíš také úpravu nosu, to ví málokdo.

Spekuluje se také o tom, že si nechala upravit dokonce i zuby, ačkoliv toto tvrzení ona sama popřela. Když se ale podíváme zpět do minulosti na to, jak vypadala dříve a jak vypadá nyní, můžeme vidět, že rozdíl tam opravdu je. Tato celá úprava měla Megan stát „pouhých“ 8000 dolarů. Ať už za sebou nějaké úpravy má či ne, jako spokojená matka od rodiny je jistě nejšťastnější.

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

15 − ten =