Jste dokonalý pár? Zkuste 5 aktivit, které otestují váš vztah

otestovat vztah
test vztahu

Můžete být s partnerem dlouhé roky, nebo třeba měsíc. Vždycky se vyplatí vědět, jak to mezi vámi vlastně je. Vyražte si otestovat vztah s drahou polovičkou přímo do ulic.

otestovat vztah
Akro jóga je perfektním testem vztahu.

1Akrojóga

Máte jógu zafixovanou jako sérii po sobě jdoucích krkolomných pozic? Dobře, tak teď k tomu přidejte ještě trochu akrobacie. A jako třešničku na dortu vašeho partnera. Budete muset spolupracovat a v některých pozicích vám prostě nezbyde nic jiného, než mu důvěřovat. A nebo doufat, že ten pád nějak přežijete. Zvládáte to?

2Běh

Nejintimnější možný zážitek. U sexu si přece můžete kdykoli zhasnout. Nebo minimálně zavřít oči. Běhat poslepu asi nebudete. Takže se provalí úplně všechno.

Červenají vám tváře, čelo zalévá studený pot. A váš výraz? Ne, teď se vážně nechcete vidět. Navíc se tohle všechno děje už v prvních pěti minutách.

Nenápadně zkoumáte partnera abyste zjistili, jestli taky umírá. Očividně ne. Začínáte přemýšlet, jestli ho neseslalo samo peklo, protože přece není normální, aby se vůbec nezadýchal.

test vztahu
Nový vztah na obzoru? Šup do bazénu!

3Plavání

Perfektní hlavně na začátku vztahu. Pokud jste pod postelí po první společné noci našli podivné stahovací prádélko, je načase jednat. A ověřit situaci na bazénu.

Pro páry, které mají pár společných let za sebou, může být zajímavá alespoň možnost přidržet tomu druhému hlavu pod vodou. Na chvilku. Z legrace. Však chápete.

4Společenské hry

Připravte se na neuvěřitelný zážitek. Viděli jste už v partnerovi bublat směs naštvání a uražení dohromady? Že ne? Pak prostě vyhrajte. A uvidíte.

KOUKNI SE  9 trapných skutečností, které jste nevěděli o natáčení porna
otestovat vztah, test vztahu
Společná večeře s partnerem o něm prozradí víc, než by se mohlo zdát.

5Společná večeře

Ten nejlepší test pro váš vztah. Z toho, co si vaše polovička objedná a jak jí, můžete vyčíst hodně. Co je ale rozhodující? Reakce, když si budete chtít vzít kousek z jeho porce. Dělá scénu kvůli jednomu hranolku? Tady to zavání koncem vztahu. Správný partner se přece podělí o hranolky. A steak. A k tomu trochu coly, že jo?

 

Jak jste na tom ve vztahu vy? Přežili jste všechny aktivity s přehledem?

Barbora Zemková

obrázky: pixabay.com

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

3 × 1 =