5 nejlepších rolí Margot Robbie

Australská herečka Margot Robbie má ve svých 28 letech na kontě již několik vydařených snímků. Její první velká role přišla v roce 2013 se snímkem Vlk z Wall Street a od té doby se její filmografie rozrostla. V roce 2020 by se měla objevit na plátnech kina jako postava Barbie ve stejnojmenném filmu. Podívejte se na výběr pěti doposud nejlepších rolí.

5. Marie, královna skotská (2018)

Související obrázek

Snímek o životě skotské královny Marie byl zfilmován minulý rok podle knižní předlohy od Johna Guye. Margot zde ztvárnila postavu královny Alžběty I., která je sestřenicí a zároveň rivalkou královny Marie Stuartovny. Pro větší autentičnost musela skrýt svou přirozenou krásu pod make-upem a také nosit paruku. Ačkoliv z počátku neměla v úmyslu roli přijmout, nakonec ji režisérka, Josie Rourke, přesvědčila o opaku.

4. Focus (2015)

Výsledek obrázku pro focus margot robbie

Ve filmu Focus se vžila do role začínající kapsářky Jess Barrett, kterou zaučuje profesionální podfukář Nicky (Will Smith). V průběhu školení se do ní zamiluje, což je pro něj komplikace po citové stránce. Zaplatí jí aby zmizela, ale o tři roky později je osud svede opět dohromady, když si k okradení zvolí stejný cíl.

3. Sebevražedný oddíl (2016)

Výsledek obrázku pro harley quinn

Postavu Harley Quinn v podání Margot Robbie si zamilovali nejen fanoušci DC komiksů. Letos se na drsnou krásku můžeme těšit rovnou ve dvou filmech – Harley Quinn Vs. The Joker a Gotham City Sirens. Následující rok by si rovněž měla zahrát ve dvou snímcích a to v pokračování Sebevražedného oddílu a v Birds of Pray.

KOUKNI SE  6 herců, kteří se kvůli sošce Oscara málem zabili

2. Vlk z Wall Street (2013)

Výsledek obrázku pro vlk z wolf street

Role Naomi Lapaglia z dokumentárního filmu Vlk z Wall Street ji otevřela dveře do filmového světa. Zahrála si manželku burzovního makléře Jordana Belforta, kterého ztvárnil Leonardo DiCaprio. Jako začínající herečka byla nervózní z intimní scény ve které musela být nahá, a tak si před natáčením dala tři panáky tequilly.

1. Já, Tonya (2018)

Výsledek obrázku pro tonya 2017

Další dokumentární příběh je tentokrát se sportovní tématikou. Zobrazuje život slavné americké krasobruslařky, které jako první v historii skočila trojitého Axela. Tonya Harding nebyla typická kráska, ale na ledě byla nejlepší mezi všemi. Přes všechny úspěchy si ji lidé pamatují převážně z incidentu ohledně zranění její soupeřkou Nancy Kerrigan.

 

Aneta Pfeiferová

 

Zdroje:
https://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-4807728/Margot-Robbie-transforms-Queen-Elizabeth-I.html
https://www.imdb.com/name/nm3053338/mediaviewer/rm236390144
http://www.thehotdesktop.com/wallpaper/harley-quinn-4k-wallpaper/3840×2160
http://www.unleashthefanboy.com/news/suicide-squad-cast/127563

“Eu, Tonya” ganha trailer e cartaz nacional

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

eight + 14 =