5 herců, kteří mají zajímavější život než jimi ztvárněné postavy

Když nějaké dítě sní o tom, že ve svých dospělých letech bude hercem, pravděpodobně tak činí proto, že mu to dává možnost stát se kýmkoliv a čímkoliv jen bude chtít. Na několik hodin se může proměnit v úplně jiného člověka. Mít zajímavý život, který se každý rok několikrát úplně obmění. Některým hercům se však stane něco úplně opačného. Na chvilku si odpočinou od svého vzrušujícího života  před kamerou a pouze relaxují. Mimo ni si totiž třeba vydělávají boxem, tancem, nebo čtou pro malé děti ve školce. Přináším seznam pěti herců, kteří zažili mnohem zajímavější život, než jejich postavy před kamerou.

 Zloduch z Krotitelé duchů II

Německý herec Wilhelm von Homburg si zahrál namáhavou roli. V druhém díle Krotitelů duchů (z roku 1989) ztvárnil obraz, který je posedlý tyranem z 16. století. Tenhle frajer s drsným pohledem je mimo světlo ramp znám pod přezdívkou “Broučí Boxer”. To kvůli tomu, že měl menší vzrůst, dlouhé vlasy a v ringu lítal a otravoval své protivníky, dokud je neudolal. Celkově žil život psychopata. Se svým otcem se měli opravdu rádi. Byli spolu v nacistickém wrestlerském klubu. Zvláštní na tom je to, že měli tak hezký vztah i přes to, že Wilhelm znásilnil svojí vlastní matku. Při jednom rozhovoru prostě 60 sekund koukal na reportéra a smál se. Nakonec si zahrál v pár filmech a předávkoval se drogama.

KOUKNI SE  Cameron Diaz prozradila, proč nadobro sekla s hraním

Goldfinger je nácek, co zachránil židy za války

Goldfinger je padouch ze starší bondovky, kterého hraje Gert Frobe. Ten se jednou v rozhovoru pro Daily Mail o svých zkušenostech z druhé světové války nechal slyšet, že byl samozřejmě nacista. Daily Mail si to vyložil po svém a mírně jméno skvělého herce pošpinil. Ve skutečnosti byl Gert nacistou jenom proto, že v Německu jste za druhé světové války neměli na výběr. Jeho filmy byly okamžitě zakázané v Izraeli. Frobe na svoji obhajobu přiznal, že ukrýval za války několik židů. Mezi těmi židy byl i Mario Bluemenau. Diplomat Izraele ve Vídni. Postavil se na stranu Froba a očistil jeho jméno. Možná by takový problém nikdy nenastal, kdyby Gert v každém filmu nevypadal jako esence nacismu.

Drsňák ze Smrtonosné pasti byl tanečník

Alexander Godunov hrál nesmrtelnou postavu, které se nějak podařilo přežít snahu o oběšení, výbuch a únik z třicetičtyřpatrové budovy. Věřte tomu nebo ne, ale Godonov byl před svojí hereckou kariérou největší hvězdou světoznámého kabaretu “Bolshoi Ballet”. V roce 1973 dokonce vyhrál zlatou medaili v mezinárodní soutěži v baletu. S jedním turné se dostal do USA. A co udělá člověk z SSSR v USA? I přes velkou ostrahu se pokusí o útěk. Godunov se připojil k baletnímu divadlu ve svém novém domově. Brzo začal působit i jako herec.

 

 

 

 

Elizabeth Taylorová byla bojovnice proti AIDS

Tato hvězda desítek filmů a nositelka dvou oscarových sošek se rozhodla, že bude Martin Luther King homosexuálů. V roce 1985 jí nemoc vzala dobrého přítele. Rozhodla se tedy založit hnutí proti AIDS. V době, kdy nebyly k dispozici léky, je nakupovala a nelegálně dávala všem, kteří si o to požádali. Svůj dům proměnila v úkryt pro všechny nakažené. A to v době, kdy se nikdo nedotkl bytosti s AIDS ani třímetrovou větví. Ovšem s přílišným obdivem se nesetkala. Dokonce dostala několik výhružek smrtí. Protože nic neříká “mám problém s erekcí” víc, než vyhrožování šedesátileté stařence, co se snaží pomoc smrtelně nemocným lidem.

KOUKNI SE  WTF sexuální scény v uměleckých filmech

 

Sasha Grey

Sasha ve svých filmech překvapivě hraje pokaždé to samé. Obvykle chudou studentku, která nemá na zaplacení opraváře ledničky, pračky, trouby, záchodu, sušičky. Ovšem Sasha měla zajímavé dětství. Pochází z dobře zajištěné rodiny. Od svých 13 let vystřídala v USA 4 vyšší střední školy. Na té čtvrté také složila ekvivalent naší maturitní zkoušky. To by nebylo zvláštní. Jenže jí se to povedlo o rok až dva roky dřív, než všem ostatním. V 17 letech. Poté šla studovat na dva semestry na univerzitu do Kalifornie. Studovala film. Protože ji bavil film a sex, rozhodla se své koníčky elegantně spojit. V 18 začla z vlastní iniciativy hrát. A také předčítala dětem ve školce.

 

Jiří Makovský

 

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

three + eleven =