5 herců, kteří dělají tu samou věc v každém filmu

Stejně jako Sean Bean pokaždé nakonec zemře, tak i ostatní herci opakují ve svých rolích velmi zvláštní prvky. 

5Arnold Schwarzenegger má pokaždé nevěrnou manželku

Arnold sice za své tisíce hodin strávených v posilovně sbírá jednu drsňáckou akční roli za druhou. Zvláštní agenti, rváči a vojáci ale většinou nemívají moc času na své manželky, což se Arnoldovi poté vždy vymstí.

Například ve filmu Pravdivé lži hraje vládního agenta, který zjistí, že když je pryč, tak si jeho žena krátí čas s prodavačem aut Billem Paxtonem. Nebo ve filmu Rolničky, kam se podíváš, kde oprášil svou roli tajného agenta, který zanedbává svou manželku. Později si všimne, že jeho žena tráví až podezřele hodně času s Philem Hartmanem. Korunu této opakované roli nasadil film Total Recall, ve kterém se Arnold Schwarzenegger na konci dozví (pozor spoiler), že jeho žena je ve skutečnosti jen dvojitá agentka, a že všechny jeho vzpomínky na společný život se svou ženou jsou implantované.

4Hollywood vždycky zničí oči Madse Mikkelsena

Prohlédněte si oči Madse Mikkelsena. Krásná hnědá barva, na první pohled nevypadá, že by s nimi bylo něco špatně. Přesto každý filmař, který pracoval s Madsem Mikkelsenem, si řekl, že je musí za každou cenu zničit. Ať už ohněm, vydloubnutím nebo prostě jako součást masky.

Celý trend začal ve filmu Casino Royal, kde je jeho oko značně zjizvené a často krvácí. Ve filmu Tři mušketýři Mikkelsen ztratil celé své pravé oko při souboji a nosil černou pásku. Ve filmu Doktor Strange měl zase kolem očí šílené množství make-upu, takže opět bylo nemožné vidět, jak vypadají oči Madse Mikkelsena.

KOUKNI SE  Nejpřeceňovanější herečky Hollywoodu

3Keanu Reeves miluje, když ho někdo spoutá do křesla

Celý tento trend nastartoval film Johnny Mnemonic. V tomto filmu Keanu Reeves vstupoval do virtuální reality skrze speciální křeslo, ke kterému byl připoután elektronickými zařízeními. Pak samozřejmě musíme zmínit Matrix, kde pomocí křesel a elektroniky fungovalo vstupování reality Matrixu zcela běžně. Dále ve filmu Konstantin je Keanu Reeves připoután ke křeslu samotným synem Lucifera. A nebylo jen tak ledajaké křeslo. To křeslo se jmenovalo Křeslo, a taky přeneslo Keanu Reevese do jiné reality. Ani jeden z Reevesových nejnovějších snímků John Wick nezaostává za tímto trendem a Keanu Reeves je připoután proti své vůli ke křeslu.

Image result for John Wick

2Jim Carrey je vždy pronásledován brouky

Jedna z věcí, které se stále opakuje v rolích Jima Carreyho je ta, že jeho obličej často hyzdí hmyz. Například ve filmu Yes Man, kde si moucha hraje s jeho oční bulvou.

Image result for jim carrey yes man dead

Ve filmu Já, mé druhé já a Irena má Jim Carrey plnou pusu hmyzu a vůbec mu to nevadilo. Zkrátka jako kdyby létání hmyzu do očí a pusy byla úplně normální věc. Navíc začínáme mít podezření, že tato scéna, kde má Grinch plnou pusu divného létajícího hmyzu, nebyla vůbec ve scénáři…

1Když Leonardo DiCaprio připíjí, čekejte nejhorší…

Pokud nepočítáte ztřeštěné svatební komedie, pak DiCaprio v tolika filmech nepřipíjí. Ale když už to udělá, je alespoň 90% šance, že se stane nějaká katastrofa…

KOUKNI SE  Mickey Rourke chce rozbít hubu Elonu Muskovi a Robertu De Nirovi

Například ve filmu Romeo a Julie DiCaprio připíjí poté, co měl dojemný proslov o lásce a milencích. Samozřejmě měl v pití jed, který vypil. Tato řeč se určitě líbila Jamesi Cameronovi, který ve filmu Titanik nechal DiCapria mít skvělý proslov o tom, jak by lidé měli žít každý den naplno. Když připil na všechny na palubě, Titanik šel ke dnu. Takže za to vlastně může Leo. Dále ve filmu Muž se železnou maskou DiCaprio připíjí na sebe jako na krále a na svou matku. Není snad třeba dodávat, že by bylo lepší, kdyby na nic z toho nepřipíjel…

Takovému momentu neušel ani Vlk z Wall Street, ve kterém DiCaprio připíjí na své bohatství a směje se FBI. Za nějakou dobu FBI nasbírá dostatek důkazů na to, aby ho mohli zatknout.

Pavel Melotík

Zdroj: http://www.cracked.com/article_25310_5-actors-who-do-same-wtf-specific-thing-in-every-movie.html

 

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

3 × 3 =