5 celebrit, které zemřely na následky drog

Hollywood, drogy a nespoutané večírky jdou spolu ruku v ruce. Každou chvíli se objeví nová informace o té či oné filmové hvězdě, která se pod vlivem drog dopustila nějakého trestného činu. Tím to však bohužel nekončí, i když je mezi nimi řada jmen, která se se svou závislostí dokázala poprat, přesto ne všichni mají takové štěstí. Pět příkladů za všechny.

Whitney Houston

Slavná americká zpěvačka a herečka, jejíž nejvýraznější filmovou rolí bylo zřejmě obsazení ve snímku Osobní strážce, zemřela v roce 2012 ve svých čtyřiceti osmi letech. Našli ji utopenou ve vaně. Podle koronera to však nebyla tak úplně náhoda, měla v krvi stopy po heroinu, marihuaně a léku proti úzkosti – Xanaxu.

Zdroj: http://assets.rollingstone.com/assets/2014/article/whitney-houston-i-wanna-dance-with-somebody-20141009/171036/large_rect/1412856578/1401×788-139002576.jpg

Heath Ledger

Australský herec, známý svou rolí Jokera ve snímku Temný rytíř (která byla zároveň jeho poslední), zemřel ve svých osmadvaceti letech kvůli špatné kombinaci prášků na spaní a antidepresiv. Ty údajně užíval kvůli stresu z natáčení výše zmíněného filmu. Mimoto zářil ve filmech jako je Příběh rytíře, Deset důvodů, proč tě nenávidím, nebo Zkrocená hora.

http://gazettereview.com/wp-content/uploads/2015/12/heath-ledger-e1449818971109.jpg

Marilyn Monroe

O smrti sexuálního symbolu Marilyn Monroe se dokonce i nyní, padesát čtyři let po její smrti, vedou debaty o tom, zda-li se skutečně jednalo o nešťastnou náhodu, sebevraždu, nebo vraždu. Pravdu se zřejmě již nikdy nedozvíme, jisté však je jedno – v krvi jí bylo nalezeno smrtelné množství léku na uklidnění a na spaní.

KOUKNI SE  Top 10 Nejlepších Scifi filmů minulé dekády
Zdroj: http://vignette4.wikia.nocookie.net/epicrapbattlesofhistory/images/f/f2/Marilyn_Monroe_Based_On.jpg/revision/latest?cb=20150823030728

Bruce Lee

Legendární mistr bojových umění zemřel během natáčení svého posledního filmu – Hra smrti. Dlouholetý konzument hašiše zemřel poté, co upadl do kómatu následkem užití léku proti bolesti.

Zdroj: http://www.bruceleeactionmuseum.org/blam/image/Take%20Action/Conscience%20copy.jpg

Cory Monteith

Hlavní mužská hvězda teen seriálu Glee byla nalezena mrtvá ve svém hotelovém pokoji. Představitel Finna zemřel ve věku jedenatřiceti let na následky užití kokainu v kombinaci s alkoholem.

Zdroj: http://img2-1.timeinc.net/people/i/2014/news/140721/cory-monteith-600.jpg

Barbora Koďousková

Zdroje:

http://radaronline.com/photos/hollywoods-addiction-23-stars-who-died-from-an-overdose/photo/856857/

http://www.drugs.com/celebrity_deaths.html

Předchozí článekVýznamné osobnosti, které daly své jméno zajímavým sexuálním úchylkám
Následující článekRecenze: Captain America: Občanská válka trpí přebytkem postav

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

six − one =