15 homosexuálně orientovaných herců, kteří se proslavili svými heterosexuálními rolemi

Jednou ze skvělých věcí na herectví je to, že můžete hrát postavy, které jsou naprosto odlišné od osobnosti, kterou jste ve skutečnosti. Spousta homosexuálně orientovaných herců je známá pro své heterosexuální role, se kterými se objevují v různých filmech i seriálech, jeden herec je naopak slavný za ztvárnění zženštilého právníka v sitcomu Jak jsem poznal vaši matku. Tak jako tak je vidět, že homosexualita na herecké scéně rozhodně není na škodu.

A kdo z nich je nejznámější? Na vrcholu žebříčku se umístila Rosie O’Donnell. Od té doby, co hrála ve filmu Velké vítězství, divoce obhajuje práva homosexuálů, registrované partnerství a práva gayů na adopci dítěte. I ona hrála spousty heterosexuálních postav, včetně Betty Rubble v rodinné komedii Flintstoneovi.

Zženštilého právníka v sitcomu Jak jsem poznal vaši matku hraje Neil Patrick Harris, který v roce 2006 takto promluvil k veřejnosti: „Jsem rád, že mohu rozptýlit veškeré fámy a mylné domněnky o mé orientaci. S hrdostí mohu říci, že jsem velmi spokojený homosexuál, který žije svůj život naplno a cítí velké štěstí, že může spolupracovat s úžasnými lidmi, které miluje.“

15. Jane Lynch

Jane Lynch, herečka známá ze seriálu Glee, je velkou zastánkyní práv homosexuálů. Kromě její role lesbičky v janel1.jpg.pagespeed.ce.gNMMlvRnHGnvWPy620wdkomedii Nejlepší show hrála také nadrženou Paulu ve filmu 40 let panic. Čtyři roky byla vdaná za Laru Embry.

 

 

 

 

 

 


14. Maria Bello

Herečka Maria Bello se ke svému tajemství přiznala až v roce 2013. Během své kariéry hrála několik maria-bello-third-person-premiere-in-los-angeles_1heterosexuálních postav, mezi něž patří například Edie Stall z thrilleru Dějiny násilí. Momentálně má přítelkyni Clare Munn.

 

 

 

 

 

KOUKNI SE  10 netušených faktů o Noční můře v Elm street

 


13. T. R. Knight 

Kvůli T. R. Knightovi, kterého na obrazovkách můžete vidět jako Dr. George O’Malleyho ze seriálu Chirurgové, byl GREY'S ANATOMY - T.R. Knight stars as George O’Malley on the ABC Television Network's "Grey's Anatomy." (ABC/BOB D'AMICO)vyhozen jeden z jeho spoluherců. Isaiah Washington měl totiž homofobní narážky, a tak se musel s rolí v seriálu rozloučit. Od roku 2013 je Knight šťastně ženatý.

 

 

 

 

 

 

12. Russell Tovey

Anglický herec Russell Tovey hraje v seriálu Cena za lidskost vlkodlaka George Sandse, který prožil několik Russell-Tovey-003romantických vztahů a zasnoubil se s Julií Beckettovou. Jednou Tovey prohlásil, že poté, co vyšel se svou homosexualitou na veřejnost, měl velice těžké období, protože jeho rodina jeho orientaci zpočátku vůbec neakceptovala.

 

 

 

 

 


11. Matt Bomer

Ani herec Matt Bomer se nebál přiznat veřejnosti svou homosexuální orientaci a se svým partnerem Simonemmatt-bomer-height Hallsem má tři syny. Známý je ze seriálu American Horror Story, filmu Bez kalhot nebo krimi komedie Ve službách FBI.

 

 

 

 

 

 


10.  Denis O’Hare

Nadaný herec Denis O’Hare, který má za sebou filmy jako Soukromá válka pana Wilsona nebo Milk, je šťastně 52b1e2baefdeee39d93745cd79c45151ženatý s Hugem Redwoodem, se kterým má jednoho syna. Momentálně jste ho mohli vidět v seriálu American Horror Story jako Larryho Harveyho.

 

 

 

 

 

 


9.  Allan Cumming

Allan Cumming je americký herec se skotskými kořeny, který účinkoval v mnoha filmech, televizních show a 1409681100000-XXX-ALAN-CUMMING-jy-2424-divadelních hrách. V roce 2007 si vzal svého partnera Granta Shaffera a roku 2012 se pár rozhodl svůj slib obnovit.

 

 

 

 

 

 


8. Wentworth Miller

Dalším hercem, který se otevřeně hlásí ke své homosexuální orientaci, je Wentworth Miller. Diváci si ho oblíbili PRISON BREAK: Michael Scofield (Wentworth Miller) is a desperate man with a plan to save the life of his brother, who is on death row in PRISON BREAK, premiering with a special two-hour event Monday, Aug. 29 (8:00-10:00 PM ET/PT) and airing in its regular time period begining Monday, Sept. 5 (9:00-10:00 PM ET/PT) on FOX.především kvůli jeho roli Michaela Scofielda v seriálu Útěk z vězení. V roce 2013 napsal Miller otevřený dopis na webovou stránku GLAAD, ve kterém odmítl účast na ruském filmovém festivalu kvůli ruským proti-homosexuálním zákonům.

KOUKNI SE  Neuvěřitelně šílená fakta o hollywoodských celebritách

 

 

 

 

 

 

7. Zachary Quinto

Herec a filmový producent Zachary Quinto přiznal svou homosexualitu v roce 2011, kdy začal podporovat několik (KIKA) - BERLINO, 16 APR - Il cast del nuovo film ispirato alla serie televisiva Star Trek si  riunito a Berlino per la premiere tedesca del film. Diretto da J. J. Abrams, il film racconta delle avventure del capitano Kirk e dei membri della USS Enterprise. Stefan Batmitsch164©kikapress.comorganizací za práva homosexuálů. Kromě role ve Star Treku je Zachary známý také pro postavu doktora Olivera Thredsona, kterou ztvárnil v oblíbeném seriálu American Horror Story: Asylum.

 

 

 

 

 

 

6. Sarah Paulson

Herečku Sarah Paulson můžete znát ze seriálu Studio 60 jako Harriet Hayes. V jedné epizodě se stala křesťankou, What-can-we-say-about-Sarah-Paulson-except-she-has-blowoutkterá věřila, že Bible považuje homosexualitu za hřích. Ona sama v roce 2007 oznámila svůj vztah s herečkou Cherry Jones, který se bohužel o dva roky později rozpadl.

 

 

 

 

 


5. Cynthia Nixon

Jen málokterá žena by neznala postavu Mirandy Hobbes ze seriálu a filmů Sex ve městě. Velkým překvapením je, že9514DB24-EAF8-4F64-22B7A4FA5DE17CE1 tuto elegantní dámu, která se v závěrečných dílech seriálu vdala za svého přítele Steva Bradyho, ztvárnila lesbická herečka Cynthia Nixon. Skutečnou svatbu měla Cynthia v roce 2012, kdy se vdala za svou přítelkyni Christine Marinoni.

 

 

 

 

 


4. Jodie Foster

Ke své homosexualitě se herečka Jodie Foster veřejně přiznala až v roce 2013 při své děkovné řeči na Golden GlobesJODIE FOSTER @ the premiere of 'Tropic Thunder' held @ the Mann's Village theatre. August 11, 2008 Awards. „Začala jsem se k tomu přiznávat už před tisíci lety v době kamenné, ty zvláštní dny, kdy se chce mladá křehká dívka otevřít svým přátelům, kterým důvěřuje, také to chce sdělit své rodině a spolupracovníkům. A pak postupně každému, kdo ji zná a s kým se potkala,“ řekla. I ona si zahrála spousty heterosexuálních rolí, znát ji můžete z filmu Maverick jako Annabelle Bransfordovou nebo z romantického dramatu Anna a král jako učitelku Annu.

KOUKNI SE  Brad Pitt a Angelina Jolie zjistili, že nemají dceru, ale syna

 

 

 

 

3. Jim Parsons

Herec Jim Parsons má štěstí  na role podivínů, kteří nějakým způsobem nezapadají do společnosti. Jeho nejznámější 07772417-photo-jim-parsonspostavou je Sheldon Cooper ze sitcomu Teorie velkého třesku, bláznivý vědec, který měl v několika řadách seriálu přítelkyni Amy Farrah Flower. Ve skutečnosti má Jim už deset let přítele Todda Spiewaka.

 

 

 

 

 


2. Neil Patrick Harris

Herec, producent a režisér Neil Patrick Harris mluví o své homosexualitě zcela otevřeně a bez jakéhokoliv studu. 4243824-3482981410-936fuČasopis Time ho jmenoval jako jednoho ze sta nejvlivnějších lidí roku 2010, tím to ale nekončí, získal dokonce i svou hvězdu na hollywoodském chodníku slávy. Asi své největší úspěchy sklízí za roli proslulého sukničkáře Barneyho Stinsona v sitcomu Jak jsem poznal vaši matku.

 

 

 

 

 

1. Roise O’Donnell

V roce 2002 vyšla herečka a známá televizní osobnost Rosie O’Donnell na povrch se svou homosexualitou a od té rosie-o-donnell-net-worth2 (1)doby se angažuje v různých projektech na podporu gayů a lesbiček. V roce 2012 se vdala za svou nynější manželku, Michelle Rounds. Roise hrála hned několik heterosexuálních postav, jednou z nejznámějších je Betty Rubble, manželka Barneyho Rubbla v dětském filmu Flintstoneovi nebo Doris ve snímku Velké Vítězství.

 

 

 

 

 

Tereza Brunerová

www.ranker.com

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

4 × five =