14 znamení, že jste se opravdu zamilovali

Zamilovanost je jako zhoubný nádor světla, prorůstá vámi nezadržitelná energie, která fatálně ovlivní úplně všechno ve vašem životě.

1. Kdo je můj ex?

Zapomenete na svůj předchozí vztah, nenávist, zášť najednou mizí, energii, kterou jste věnovali svému ex partnerovi, alespoň v myšlenkách, je ta tam. Zapomněli jste vše špatné i dobé, ex nyní neexistuje. Nové prožitky vše zastínily.

2. Mazlení místo sexu

Líbání, mazlení, hlazení. Výsada puberťáků? Omyl. Jste plní emocí, proto toužíte svou lásku mít u sebe, objímat. Zamilovanost je výbuch emocí.

3. Nemůžete se dočkat, až odepíše

Několik minut se zdá jako den, hodina jako měsíc. Tak prožíváte očekávání odpovědi na vaši zprávu na sociálních sítích nebo sms.

4. Všechno co udělá, vám imponuje

Poslouchá Kryštof a volí Babiše? Úžasné, má k tomu určitě důvod a vy ho teď vidíte také. Všichni umělci, které obdivuje, vám najednou přijdou něčím zajímaví. Že ten black metal zní melodicky, no ne? A koukat společně na Prostřeno? Skvělý nápad, vždyť je to tak zajímavý pořad. Má rád/a černou barvu? Najednou vám přijde černá jako ta nejvhodnější barva na světě.

5. Máte pocit, že vám nemůže ublížit

Vždy jste si dávali pozor na určité typy možných nápadníků? Teď jste bezbranní. Zcela se otvíráte, netrpíte úzkostmi, že vás zraní. Nemůže, je to dokonalý protějšek.

6. Všechno jde tak snadno

Všechno ve vašem životě najednou běží jako hodinky, žádná překážka se nezdá být nepřekonatelná. Máte spoustu energie a slunce se k vám teď obrací středem a když prší, prší štěstí.

KOUKNI SE  Proč nechtějí mít vdané ženy sex se svými manželi?

7. Mluvíte o tom, co budete spolu v budoucnu dělat

Nezajímají vás najednou vaše osobní plány, ale budoucnost vidíte jen ve společných aktivitách s milovaným protějškem. Budoucnost už si nedokážete představit bez účasti milovaného ve vašem světě.

8. Věci co nenávidíte jsou nyní legrační

Nenáviděli jste určitý typ lidí, hudby, názorů? Nesnášeli jste lyžování a růžovou barvu? Teď nedokážete nenávidět. Zamilovanost vámi prorostla jako nádor světla.

9. Cítíte se v bezpečí

Toto platí hlavně pro ženy. Přítomnost protějšku navozuje příjmený pocit, že se mi nemůže nic stát, že o mě bude postaráno, že se mohu oddat.

10. Blbé vtipy a potrhlost

Vůbec vám teď nedělá problém se uvolnit, hloupě vtipkovat, být potrhlí. Cítíte, že ze sebe můžete v klidu udělat pitomce, že se dotyčný/á bude smát čemukoliv, co řeknete. Brzo je to přejde, užijte si to.

11. Chcete ukazovat vše, co máte rádi

Jste přesvědčení, a to v tuto chvíli správně, že vše, co druhému teď ukážete, jej bude zajímat. Takže vše, co máte rádi, můžete teď sdílet a s pýchou tak činíte. Nikoho doteď nezajímala vaše sbírka starých pohlednic nebo vámi namalovaný obraz. Teď bude.

12. Navrhnete seznámit s rodiči

Ano, je to váš nápad, že se chcete rodičům pochlubit se svým objevem, těšíte se, až jej uvidí.

13. Nemůžete se udržet o lásce mluvit před kamarády

Všechna témata vašich přátelských konverzací ustupují do pozadí, nemůžete si pomoct, musíte mluvit o své lásce, o tom jaká/ý je, jak vypadá, jaký je sex, atakdále.

KOUKNI SE  Vyholená, nebo přírodní?

14. Zkoumáte jejich sociální sítě

Donekonečna si prohlížíte jejich fotky na instagramu, jejich posty na facebooku, každý detail jejich projevu za poslední roky, jejich přátele, jejich možné nápadníky. Trávíte vyšetřováním hodiny a hodiny. Jste v pasti, jste zamilovaní.

Charlie Brown

Předchozí článek5 nejotravnějších herních mechanik všech dob
Následující článekČeské moderní dějiny v kostce a zábavně – Příběh paměti národa

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

two × four =