11 nejděsivějších dárků, které celebrity obdržely od svých fanoušků

Důvod, proč všichni milují Vánoce a narozeniny, jsou dárky. Pokud dostanete dárek, neznamená to nutně jen to, že si na vás někdo jiný vzpomněl, ale podle toho, co koupil, můžete také poznat, jak moc vás dotyčná osoba zná.

Každý z nás už se jistě někdy ocitl v situaci, kdy musel podat herecký výkon hodný Oscara, jen co rozbalil balící papír a místo stříbrného prstýnku objevil pletené ponožky. Na ponožkách sice není nic špatného, ale prstynek byl lepší, no ne? Možná to pro vás bude trochu šok, ale věřte, že některé celebrity za svůj život obdrží mnohem horší dárky, než jsou ponožky.

Některé z nich jsou opravdu děsivé. Voodoo panenky, plastoví švábi, vložky nebo tampony. Proč ne? Jestli vás začátek nijak zvlášť nepřekvapil, podívejte se na sezam jedenácti nejděsivějších dárků, které celebrity od svých fanoušků obdržely…

11. Prsní implantát

Fanoušek Normana Reeduse, herce ze seriálu The Walking Dead, si zřejmě myslel, že jeho oblíbená postava upadla doActor Norman Reedus arrives at Ford's Theatre for The American Film Company's premiere of Robert Redford's film "The Conspirator" Sunday, April 10, 2011 in Washington.(AP Photo/Alex Brandon) deprese a je nutno ji rozveselit. Ještě aby ne, když žije ve světe, kde se ji někdo snaží sníst a její přítelkyni trefili kulkou do hlavy.

A tak jednoho dne dostal Norman prsní implantát. Dokonce ho začal používat jako držák na telefon, aby ukázal, že má tahle věcička mnohostranné využití.

 

10. Mrtvý králík

Když byla punková zpěvačka Avril Lavigne na svém turné v Japonsku, obdržela od anonymního obdivovatele velmi 2_2548897-600x399zajímavou maličkost.

Ve chvíli, kdy tato kráska rozbalila krabici a objevila v ní mrtvé zvíře, byla zděšená. Na druhou stranu by to mohl být třeba symbol lásky a přání šťastné budoucnosti? Ať už to bylo
jakkoliv, pravdou je, že zakrvácený hlodavec způsobí rozhodně větší povyk než obyčejné ponožky.

KOUKNI SE  Kteří hollywoodští herci si letos vydělali nejvíce peněz?

 

9. Pomalovaná želva

Doufejme, že želva byla mrtvá ještě dřív, než přišla o krunýř. Tohoto živočicha totiž někdo poslal americké zpěvačce 2_21772666-600x399Taylor Swift a aby do toho vnesl špetku originality, namaloval zvířeti na záda její podobiznu. No, není to zrovna dárek, který by všichni uvítali s radostí.

Člověk ale musí uznat, že je to kreativní. Děsivé, ale kreativní.

 

 

8. Bible

Emma Watson se proslavila zejména rolí Hermiony Granger ve filmech o Harrym Potterovi. Bohužel ne každý sdílí ten2_21330622 názor, že jsou Bradavice, mluvící klobouky a kouzelnické hůlky pro děti to pravé. Kdysi mohlo čarodějnictví člověka dostat na hranici, kde byl za tyto hříchy proti Bohu a církvi upálen….

„Někteří lidé si myslí, že je to nekřesťanské. Zřejmě mají potřebu mě poučit, a tak mi pošlou Bibli. Ve své sbírce jich mám momentálně dvacet.“

Koneckonců, tahle kniha se jí hodila pro její postavu ve filmu Noe, ale stejně – posílat Bibli někomu, kdo čarodějku jenom hraje, to je čiré bláznovství.

7. Mrtvý žralok

Nad tím, co se tomuto fanouškovi honilo hlavou, když chlapecké skupině The Jonas Brothers posílal zkumavku s qzoEuChPmrtvým žraločím mládětem, by každý normální člověk jistě kroutil hlavou. I když se člověk trochu zamyslí, žádný fanoušek by přeci nechtěl svou lásku projevit tím, že svému idolu pošle mrtví zvíře. Ale jak je vidět, i to se někdy stává.

KOUKNI SE  5 nejsympatičtějších seriálových záporáků

A vůbec, kde k takovému žraloku dotyčný asi přišel?

 

6. Zásnubní prsten

Tento dárek by sám o sobě tak strašidelný nebyl, pokud by ho Halle Berry dostala od svého dlouhodobého přítele. Ona 7-halle-berryho ale dostala od někoho, koho za celý svůj život nikdy neviděla, a o přijetí nabídky ji měl přesvědčit milostný dopis, který obdržela spolu se zásnubním prstenem.

Když se stanete hvězdou, musíte si zvyknout na to, že lidé budou milovat role, které představujete, a přirozeně díky tomu budou milovat i vás, protože ztvárňujete něco, co se jim líbí. Horší je, když láska překročí meze a napadne vás požádat o ruku někoho, s kým jste se nikdy v životě nesetkali, a chcete s ním žít šťastně až do smrti.

5. Kůže

Ano, čtete dobře. Známému herci Zacu Efrnovi poslala oddaná fanynka kousek své kůže. Zac-Efron-We-Are-Your-Friends-600x400

Zac to sice nijak nekomentoval, takže není známo, jak velký kus to byl nebo jak to vypadalo, ale i bez těchto informací člověka přejde chuť a naskočí mu husí kůže.

Alespoň dotyčná může s maximálním přesvědčením tvrdit, že Zac má „kousek z ní stále u sebe“. Což už s největší pravděpodobností dávno nemá.

 

4. Obrázek Radcliffeových zadních dveří

Na první pohled to není nijak zvlášť zajímavé, ale uvědomte si, jak byste se cítili, kdybyste byli ve svém domě a někdo 2_21301232vám do mailové schránky poslal fotku vašich zadních dveří? Od té doby, co se o Danielovi začalo mluvit, mají fanoušci z celého světa pocit, že ho musí vystopovat přímo až k jeho domu.

KOUKNI SE  5 nejsympatičtějších filmových a komiksových záporáků

„Jednou mi přišla fotka, kde se dva fanoušci vyfotili s láhví mléka postavenou u zadních dveří. Byl to můj dům! Jediné, co je ode mě dělilo, byly ty dveře.“

 

3. Zuby

Co americká zpěvačka Kesha čekala, když své fanoušky žádala o to, aby jí poslali nějaké strašidelné dárky? Zuby to 2_20719157pravděpodobně nebyly. Těch nakonec přišlo nespočet a v roce 2012 nasbírala neuvěřitelnou tisícovku, ze které si vyrobila náhrdelník.

A pokud vám to ještě nestačilo – ve chvíli, kdy byla Kesha v léčebně, poprosila své obdivovatele a obdivovatelky, aby zuby posílaly dál a ona je mohla použít k vytváření umění a rozvíjení své kreativity. Ozdravovna naštěstí její návrh zamítla.


2. Lidské ucho

Nejen, že se tímto prapodivným dárkem herec Jared Leto nenechal rozházet, dokonce si po rozbalení neodpustiljared-leto-joker1-600x300 poznámku „Ty posloucháš?“ a nenapadlo ho nic jiného, než udělat do ucha díru a pověsit si ho na krk.

Pokud je Jared schopný v reálném životě nosit jako ozdobu tenhle povedený dáreček, jeho postava Jokera je oproti skutečnosti vlastně ještě poměrně v pořádku.

 

1. Dítě

Ne, není to vtip. Country zpěvačka Dolly Parton opravdu dostala dítě. Našla ho na prahu svého domu a jediné, co u dolly-partondítěte objevila, byl papírek se jménem „Jolene“. Zděšená Dolly ihned kontaktovala sociální úřady, které jí pomohly pro toto opuštěné dítě najít domov. Doteď se neví, jak se dítě u jejího domu ocitlo a kdo byli rodiče.

 

Tereza Brunerová

www.whatculture.com

Předchozí článek10 překvapivých zajímavostí o masturbaci
Následující článekRECENZE: Syn Londýna chystá válku

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

two × four =