Jaká má být ideální manželka? 10 věcí, které muž chce po své ženě

1. Někdo, komu můžu důvěřovat

Nejen, že můžu jít večer do klubu tančit s dívkami. Ale očekávám, že se budu moci svěřit se svými tajemstvími a temnými zákoutími své duše. Důvěra je základem všech vztahů a muži se v tomto neliší od žen. Potřebujeme někoho, na koho se můžeme spolehnout a komu můžeme bezvýhradně důvěřovat.

2. Někdo, kdo mě podporuje

Očekáváme, že mě žena bude podporovat ve všem, co myslím smrtelně vážně. Když se rozhodnu odejít ze stabilní práce a pustit se do realizace svých snů, například se stát umělcem, hercem, scénáristou, otevřít si restauraci, založit vlastní firmu. Prostě si chci splnit své sny. Rodina se může ocitnout bez finančních prostředků a od ženy to vyžaduje velkou dávku trpělivosti a tolerance. Měla by muže podpořit, ať to stojí, co to stojí. Jen tak bude muž šťastný.

jaká má být ideální manželka

3.  Žena s energií a nápady

Muž chce, aby jeho žena byla aktivní. Ne aby jen seděla u televize nebo psala na facebooku motivační citáty. Je rád, když má žena své zájmy a cíle, kterých chce dosáhnout. Jak své individuální, tak jejich společné.

4. S tebou i bez tebe

Muž si přeje, aby s ním žena trávila volný čas, zároveň je rád, když může vyrazit sám a mít prostor jen sám pro sebe. Potřebuje jistou dávku volnosti, aby se necítil jako na řetězu. Ale nechce být vyřazen ze společných aktivit. Je na ženě, aby dokázala vycítit, co zrovna muž potřebuje.

KOUKNI SE  Prostituce v době Koronaviru - sexuální pracovnice v krizi

5. Někdo, s kým bude mít dokonalý sex

Vidíte? Sex není na prvním místě. Ale vážně, bez dobrého sexu nemůže vztah dokonale fungovat. Sex není ta nejdůležitější věc na světě, ale bez sexu nebude vztah fungovat. Muž hledá ženu, která bude sexuálně kompatibilní k jeho sexuálním potřebám. Jak poznáte, že se sexuálně s partnerem nedoplňujete? O tom jsme vás informovali v tomto článku zde. Není tak podstatné, zda spolu bude spát dvakrát nebo pětkrát týdně. Je to o vzájemném vhodném nastavení.

6. Někdo, kdo si dokáže přiznat své chyby

Žena, která si dokáže připustit, že není dobrá v komunikaci, ale pracuje na sobě. Že je někdy protivná a zlá. Chceme být všichni dokonalí, ovšem naše moudrost spočívá v tom, že dokážeme rozlišit své kladné a záporné stránky a že se někdy chováme jako hloupí idioti. A samozřejmě dokážeme nedokonalosti odpouštět svému protějšku.

7. Sdílí moje hodnoty a ideály

Žena, která respektuje ideály a hodnoty svého muže. Souzní s jeho představami o životě a o tom, co je v životě důležité. Společný pohled na svět, na rodinu a na děti, žebříček hodnot. Bez podobných náhledů bude společný život utrpení.

8. Umí neustále překvapovat

Žena, která se dokáže měnit a vyvíjet. Nevypráví dokola stejné tři příběhy, neomílá stejné fráze, neopakuje stejné chyby. Přijímá nové výzvy, je dynamická, dokáže žít přítomností a užívat si nových zážitků.

KOUKNI SE  Každý z vás může použít při sexu dildo. Jakým způsobem?

9. Mluví mi z duše

Někdy nás muže nebaví hovořit. Jsme rádi, když to žena dokáže vyjádřit za nás, tak, jak bychom to lépe nesvedli. Dokáže s námi komunikovat po nepříjemné hádce, umí se usmířit a dostat z nás ty nejniternější pocity. Takové ženy máme rádi.

10. Obdivuje mě!

A to nejlepší nakonec. Jaký muž by si přál, aby si ho jeho žena nevážila? Aby jej ponižovala, urážela a zesměšňovala? Jedině velký masochista. Chceme, aby nás obdivovala, za to jací jsme, se všemi nedokonalostmi. Aby na nás byla pyšná a chlubila se námi. Je to tak, jsme ješitní!

 

Charlie Brown

 

 

Předchozí článekRecenze: Naslouchač – česká fantasy vyvrací mýtus
Následující článekDen nezávislosti: Nový útok brázdí naše kina!

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

eighteen − twelve =