10 znamení, že se k sobě sexuálně nehodíte

Jsou lidé, kteří jsou spolu jen kvůli sexu. Jinak se nemají příliš v lásce. Jejich vztah drží pohromadě jen souznění přes vzájemnou sexualitu. Pokud nejde jen o vztah typu „kamarád s benefity“, je důležitá křehká rovnováha mezi fyzickým a emocionálním.

Naopak existují lidé, kteří si velmi dobře rozumí, mají dobrý vztah a shodnou se ve všem, ale jediné místo, kde to skřípe, je postel. Tady je 10 příznaků, jak zjistíte, že jste sexuálně nekompatibilní pár:

 

  1. Váš sex je jen zřídka spontánní. Nedokážete jeden druhého svádět. Neskočíte na partnera ve dveřích a nezačnete ho svlékat.

 

  1. Žádnou sexuální pozici se neužíváte oba najednou. V podstatě v každé chvíli pohlavního styku to jednoho z vás nebaví. Uspokojujete jeden druhého, ale oba zároveň uspokojováni nejste.

 

  1. Nemůžete se nikdy dostat do společného rytmu. Začnete přirážet a druhý vás zastaví. Zpomalíte a druhý chce zrychlit. Těžko se potom hrabete k orgasmu.

 

  1. Vrcholíte zásadně ven. Pozorujete poté bílou skvrnu na koberci.

 

  1. Máte sklony vykonávat sex při zapnuté televizi. Nechcete se o tom bavit, protože máte pocit, že partnerovi zapnutá televize nevadí, protože ji při sexu také sleduje.

 

  1. Sex máte obvykle o svátcích a dovolené. A i tak jde většinou o splnění povinností.

 

  1. Nikdy nejste nadržení ve stejnou chvíli. Když na to máte chuť, váš partner je zaneprázdněn a nemá na to náladu, a naopak.
KOUKNI SE  Jak přijít na chuť pissingu aneb Zlatému dešti?

 

  1. Uděláte se jen tak, že to musíte dokončit sami. Vlastně se jinak neuděláte, než že na konci sexu masturbujete. Sex je masturbování s obecenstvem.

 

  1. Vaše sexuální libida jsou zcela rozdílná. Vy na to máte chuť šestkrát týdně a váš partner maximálně jednou za týden. Taková nerovnováha vás vede pochopitelně k zoufalství, protože nemůžete jeden druhého uspokojit dle jeho dispozic.

 

  1. Vaše kamarádka vám řekla, že se svým přítelem prožívá pokaždé orgasmus. A vy si myslíte, že si dělá legraci, že to není vůbec možné. Ale je to skutečnost, která se opravdu stává.

 

 

Charlie Brown

Předchozí článekRECENZE: Dívka, která si říkala Tuesday si nebere servítky
Následující článekNejlepší dárky za vysvědčení

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

five × 2 =