10 nejlepších erotických scén roku 2015

Když se ohlédneme za rokem 2015, existuje hned několik věcí, které v uplynulých dvanácti měsících udávaly směr. A sex mezi nimi rozhodně nechyběl. Homosexualita, pansexualita, milující se loutky, hrátky s plyšovým medvídkem… Vše bylo podáno velmi otevřeně, a tak si člověk začal uvědomovat, co je láska.

A které erotické scény byly v roce 2015 ty nejlepší?

10. Jessica Jones

Konečně odpověď na to, jak by asi vypadalo, kdyby se super-hrdinové v posteli nechovali jako obyčejné lidé, aleWNVmDIcw využili svojí sílu a vytrvalost.

Watchmen o sexu mezi super-hrdiny očividně lhal, není to nudné a neinspirující. Luke a Jessica v seriálu Jessica Jones nasadili bouřlivé tempo, které by jiné zabilo.

 

 

 

 

9. Carol

Herečky Cate Blanchett a Rooney Mara, lesbická láska a sex. A nevyhnutelná myšlenka, že jejich erotické scény 7kU6vbnLbudou hodně peprné.

Omyl. Tento film je o tom, kde v lásce končí hranice normálnosti. Co když jsme jen omezeni pravidly? Co když romantická myšlenka zvítězí nad vaší sexuální orientací?

Sexuální scény v dramatu Carol jsou poněkud zdrženlivé. Jsou, jak řekla výmluvně Cate, prostě „normální“. To se ovšem neshoduje s názory některých diváků, kteří namísto perverzních scén ocení romantiku.

8. The Overnight

Americká komedie The Overnight je přesně ten typ příběhu směřující k nevyhnutelnému konci, který ovšem4aTOhxK2 nikdy nenastane.

To, co začíná jako nevinná večeře a skvělá příležitost na seznámení dvou rodin, končí sexuálním experimentem manželského páru a jejich dvou nových přátel. Po překonání psychických bariér (postava, kterou hraje Adam Scott, má neuvěřitelně malý penis) a nedůvěry se čtveřice rozhodne prožít slastné chvilky společně. Škoda, že jen co si začnou užívat, do ložnice vkročí nevítaní návštěvníci – jejich děti.

KOUKNI SE  15 nejlepších akčních filmů všech dob

7. Love

Někteří tomu říkají umění, někteří to považují za studii smyslného člověka, někdo může tvrdit, že Gaspar Noe b9qGD4E3natočil rafinované 3D porno. A to natolik, že Francouzi – sexu zcela otevření – uvalili na toto erotické drama, co se vydání týče, striktní požadavky.

Love je v podstatě jeden dlouhý sex oslavující fyzickou, vlhkou lásku. Nezapomenutelná scéna by mohla být 3D ejakulace (pro některé také budoucí noční můra), ale do paměti se jistě vryla i „trojka“ mezi zamilovaným párem a dospívající dívkou.

6. Orange Is The New Black

Ve vězení neexistují žádná pravidla, a tak Alex s Piper prožily sladkou lásku ve vězeňské knihovně. SHyBP4UF

Třetí řada s tímto párem trochu zahýbala, protože Piper se přiznala, že Alex zatkli kvůli ní, ale sex nechybí ani tak. Nebezpečná chemie, facky, tahání za vlasy… jednoduše, je to asi ta nejlepší erotická scéna, která se v seriálu objevila.

 

 

 

 

5. Bare

Je smutné, že herečka Dianna Argon nestačila k tomu, aby do kin přilákala více diváků. Každému, kdo film neviděl, pFDug5Nzunikly skvělé eroticky nabité scény.

Film vrcholí žhavou scénou v poušti, kdy jsou Sarah (Dianna Argon) a její partnerka pod vlivem drog a navzájem prozkoumávají svá těla. Dalo by se říct, že tento smyslný okamžik tvoří vrcholný bod celého filmu.

 

 

 

4. Anomalisa

Je to jako koukat se na panenky, které dělají něco, co by dělat neměly. Přesto se oživlým loutkám a působivé dynQBSIfstop-motion animaci povedlo o  zachycení syrové reality. Sex je upřímný, opravdový, s nádechem stejné něhy a smutku, které se nesou celým filmem.

KOUKNI SE  10 nejlepších hororů o posedlosti démony

Chvalitebný je především cit pro detail, drobné loutkové ochlupení udivilo nejednoho diváka.

3. I Smile Back

Spoustu scén si pamatujeme ze zcela nesprávných důvodů. Co třeba erotické choutky egoistického Patricka i-smile-back-sarah-silvermanBatemana v hororu Americké psycho? To, co je nějakým způsobem neobvyklé, žije v lidské paměti nejdéle.

Nikoho tedy nepřekvapí, když se na našem seznamu objeví Sarah Silverman s plyšovým medvídkem, kterého si strká mezi nohy a vrcholí vedle své malé spící dcery. Je to naprosto děsivá scéna, která přináší závažné otázky: „Mami, proč je ten medvídek tak ošoupaný?“

2. Vykolejená

I přesto, že si John Cena dává oddych od svého plně nabitého programu, získal ocenění za nejpřekvapivější hereckýY5QKATgZ výkon roku 2015. A to díky okouzlující a naprosto odzbrojující komedii Vykolejená.

Jen málo fanoušků bude schopno zapomenout na jeho erotickou scénu s Amy Schumer, kdy po celou dobu mluví o svalech a posilování, přičemž nenásleduje nic jiného, než super rychlé vyvrcholení.

Není to sice nic romantického, ale zaručeně se zasmějete.

1. Kluk od vedle

Nenechte se mýlit, v roce 2015 není moc filmů, které by byli horší jak Kluk od vedle. Špatně napsaný scénář, FoC5QzXOpředvídatelné chování postav, hrůzostrašné herecké výkony.

Na druhou stranu, obsahuje nejlepší erotické scény – nejen za rok 2015, ale dokonce i za posledních pár let. Náboj lechtivých momentů spočívá v přitažlivé učitelce, která opustila svého manžela, a zaplete se s náctiletým chlapcem, který se později stane jejím studentem.

KOUKNI SE  Nejlepší filmy s mimozemšťany

Zatímco 50 odstínů šedi splnilo úlohu soft-core porna pro maminky, o atletickém mladíkovi, který svede starší ženu, si může nechat E.L. Jamesová leda tak zdát.

 

Tereza Brunerová

www.whatculture.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

19 + 4 =