10 hvězd, které se rozhodně objeví v American Horror Story: Hotel

Po pár měsících je seriál American Horror Story zpět s novou sérií založenou na pochybných událostech, které se dějí ve spojení s hotelem Chateau Marmont. Jste připraveni na nové hrůzy? Jste připraveni na další sezónu tajuplných, sporných a poněkud hrůzostrašných postav? Jste připraveni na American Horror Story: Hotel?

Některé tváře budou nové, některé se budou opakovat, ale jedno je jisté. Nová série vás opět ohromí. Jessica Lange se sice v těchto dílech objevovat nebude, ale pravdou je, že není jediná, kdo tvoří kousek této děsivé skládačky. Na televizní obrazovky se vrátí některé hvězdy ze čtvrté série a za zmínku také stojí i nově příchozí, kteří byli obsazeni dříve v minulosti.

Poslední dvě sezóny si diváky získala Emma Roberts, stejně tak Neil Patrick Harris, který se v American Horror Story objevil na konci poslední série a všem nahnal husí kůži jako psychotický břichomluvec. A kdo vám nažene husí kůži tentokrát?

10. Lady Gaga

Předchozí série: ne

I když by se mohlo zdát, že producenti American Horror Story nebudou obsazovat slavné hudebníky, pro Lady Gagu se role v Lady-Gaga-A-Dame-To-Kill-Forseriálu našla. Není to ovšem díky jejím hudebním úspěchům, ale pro její divadelní zázemí a přesvědčivé hraní.

Fanoušci se stále diví tomu, že v nové sérii bude hrát hvězda hudební scény a přemýšlí o tom, jestli se Lady Gaga rozhodla vydat jinou cestou. Existuje pár teorií o tom, že ztvární krásnou a podivnou dědičku hotelu, ale co je na tom pravdy, to se ukáže až časem.

KOUKNI SE  Kteří hollywoodští herci si letos vydělali nejvíce peněz?

9. Sarah Paulson

Předchozí série: Murder House: Billy Dean Howard, Asylum: Lana Winters, Coven: Cordelia Foxx, Freak Show: Dot and Bette Tattler

Herečka Sarah Paulson je něco jako herecký chameleon. Žádná z jejích rolí si není jakýmkoliv způsobem podobná, takže je těžkésarah-paulson uhodnout, jaký typ postavy bude vyobrazovat tentokrát. Už v American Horror Story: Freak Show bylo zřejmé, že Sarah nemá problém zahrát dva naprosto odlišné charaktery, sladkého snílka Bette a vážnou, pesimistickou Dot.

Její role v další sezóně může být opravdu jakákoliv, ale bylo by hezké, kdyby Sarah opět mohla ztvárnit někoho tak sladkého a naivního, jako byla Bette.


8. Angela Bassett

Předchozí série: Coven: Marie Laveau, Freak Show: Desiree Dupree

Není pochyb o tom, že další posilou nové série bude i Angela Bassett. Padesáti šesti letá televizní herečka má talent pro hraní AMERICAN HORROR STORY: COVEN -- Pictured: Angela Bassett as Marie Laveau -- CR: Frank Ockenfels/FXsilných nezávislých žen, které nezajímají názory ostatních. Bylo by zvláštní, kdyby Angela v budoucnu hrála postavu ženy v nouzi, ale pokud taková situace nastane, bez problému se s tím popere.

 

 

 

7. Evan Peters

Předchozí série: Murder House: Tate Langdon, Asylum: Kit Walker, Coven: Kyle Spencer, Freak Show: Jimmy Darling

Evan Peters zastupuje idola celého seriálu. V American Horror Story se objevil již čtyřikrát – poetický a velmi náladový Tate, Kit se tumblr_nksxlgtGRY1u5jpfso2_500zlomeným srdcem, Kyle vypadající jako Frankenstein a jeho poslední role, atraktivní Jimmy z Freak Show.

Na otázku, jakou postavu bude představovat pátou sezónu, s úsměvem odpověděl: „Něco naprosto skandálního.“

KOUKNI SE  5 nejsympatičtějších seriálových záporáků

 

 

6. Chloë Sevigny

Předchozí série: Asylum: Shelly

Pokud se vezme v potaz postava Shelly, Chloë by mohla hrát další nymfomanku, které se dostane děsivého konce, ale tento Chloë Sevignyscénář je dost nepravděpodobný. Modelka a módní ikona Chloë Sevigny hrála od kontroverzního filmu Kids až po televizní seriál Velká láska, takže její role se může ubírat jakýmkoliv směrem.

Scénárista Ryan Murphy potvrdil, že se bude Chloë v seriálu objevovat pravidelně, o tom, co bude hrát za postavu, se ale nezmínil: „Velmi rádi oznamujeme, že k rodině American Horror Story se vrací Chloë Sevigny,“ napsal na Twitter v květnu 2015.


5. Kathy Bates

Předchozí série: Coven: Delphine LaLaurie, Freak Show: Ethel Darling

I postavy Kathy Bates se od sebe navzájem charakterově dost lišily. Delphine byla narcistická rasistka, kdežto Ethel BEVERLY HILLS, CA - AUGUST 02:  (L-R) Actress Kathy Bates speaks onstage during the "American Horror Story: Coven" panel discussion at the FX portion of the 2013 Summer Television Critics Association tour - Day 10 at The Beverly Hilton Hotel on August 2, 2013 in Beverly Hills, California.  (Photo by Frederick M. Brown/Getty Images)představovala sladkou a loajální vousatou dámu. Kathy je jednou z nejuznávanějších brilantních hereček, která hrála v padesáti jedna blockbusterech.

Podle informací si Kathy v nejnovější sezóně zahraje ředitelku hotelu.

 

 

4. Cheyenne Jackson

Předchozí role: ne

Cheyenne Jackson je známý pro svou roli v Glee, jeho minulost zasahuje ale i do divadelní a hudební scény, což může podporovato-CHEYENNE-JACKSON-DONT-WANNA-KNOW-facebook teorii o tom, že producenti chtějí do seriálu přidat i hudební část. Nicméně, ani u Cheyenna to není jen o hudbě. Hrál například v dramatu Let číslo 93 nebo v seriálu Studio 30 Rock, a rozhodně to nebyly role, kde se jen zpívá a tančí.

 

3. Wes Betnley

Předchozí série: Freak Show: Edward Mordrake

KOUKNI SE  5 nejsympatičtějších filmových a komiksových záporáků

Kdo by mohl zapomenout na sexy děsivého Edwarda Mordraka s dvěma tvářemi? V podstatě pomohl Jessice Lange ke stylovémuwes-bentley odchodu ze seriálu, ale vzhledem k tak malé roli toho z jeho talentu zatím moc vidět nebylo. Díky jeho velkému sex-appealu by pro něj ovšem pátá série mohla být velkou výzvou.

17. března 2015 napsal scénárista Ryan Murphy toto: „S radostí oznamujeme, že se bude Wes Bentley pravidelně objevovat v American Horror Story: Hotel.“


2. Matt Bomer

Předchozí série: Freak Show: Andy

Herec Matt Bomer sice nehrál v minulé sérii nijak zvlášť velkou roli, ale plno fanoušků ho zná z komedie Bez kalhot nebo televizníhoMatt-Bomer-Magic-Mike-2 seriálu Chuck. Většina lidí ho má zafixovaného jako hezounka, ale není nijak překvapující, že v normálu vypadá Matt úplně jinak.

Ať už bude umělec nebo hotelový playboy, jedna věc je jistá –  rozhodně nebude neviňátko.

 

1. Max Greenfield

Předchozí série: ne

Posledním a vlastně také největším přírůstkem do hororové rodiny je Max Greenfield, který je oblíbený pro svůj chlapecký NEW GIRL: Max Greenfield returns as Schmidt. The third season of NEW GIRL premieres Tuesday, Sept. 17, 2013 (9:00-9:30 PM ET/PT) on FOX. (Photo by FOX via Getty Images)úsměv a milý pohled. Je těžké si ho v American Horror Story představit, je to až moc velký sympaťák, ale kdo ví… možná se nám představí jako nějaký pokrytecký darebák.

Scénárista Ryan Murphy si napsal na Twitter: „Letos v říjnu se Max Greenfield ubytuje v hotelu… ale už se z něj neodhlásí.“

 

 

Tereza Brunerová

www.whatculture.com

 

 

 

 

 

Předchozí článek15 nejprovokativnějších erotických scén za poslední desetiletí
Následující článekRECENZE: Vím, že máš duši aneb vyprávění ve stylu Top Gearu

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

fourteen − 12 =