Změňte nudu v posteli na orgie

5Ochutnávejte, poslouchejte, čichejte….

Dívka jí zmrzlinu

Zapojte zkrátka všechny smysly. To, že si partneři musí vonět, je tisíckrát zopakovaná pravda. Ale vonět může i jarní vzduch, květiny na louce, nebo partnerova kůže opálená sluncem. Hlavně se nestyďte. Že jste načichla kouřem u nedělního grilování? Namísto lamentování a úprku do koupelny mu dejte přivonět. Pomáhal vám při vaření a teď má ruce od těsta? Ochutnejte ho. I ranní kávu na jeho rtech nebo slízněte pěnu z jeho horního rtu.

A když dojde na věc, nezapomeňte na své smysly a soustřeďte se na vjemy, které jimi dokážete vnímat od partnera. Jak vás hladí drsnýma rukama, možná mu škrábe neoholená brada. Voní horkou koupelí nebo sluncem? Poslouchejte jeho zrychlený dech a poznáte, kdy je spokojený….

4Mluvte

Nemyslím s kamarádkami nad kávou, kterým pravidelně svěřujete, jak je ten váš neschopný, protože nikdy nepřišel na to, jak to máte ráda. Po letech už není kreativní a vy bystě přitom ráda vyzkoušela důtky, sex v přírodě nebo rychlíku v převlékací kabince supermarketu. Kámošky vás ujistí, že chlapi jsou holt chlapi a a kdyby byli alespoň chvíli ženou, jistě by věděli, kde mají líbat, hladit, kousat.

Ženskou už asi ten váš nikdy nebude. A jestli chcete něco vyzkoušet, jestli máte něco ráda, řekněte mu to.

3Svádějte

Žena chce být dobývána, proto jí muži dobývají. Pak se žena cítí být lovena a občas štvána a pak bývá naštvána. Pak jí „bolí hlava“.

KOUKNI SE  Jak si užít sex ve sprše

Rozdílnost v sexuální náruživosti není nic nenormálního. Jeden partner by měl respektovat druhého a hledat v četnosti sexuálního styku kompromis. Zpravidla je to muž, kdo má takzvaně chuť častěji. Překvapte ho a sveďte ho. Možná ho bolela hlava, nebo chtěl pařit nějakou hru po síti. Nedejte mu šanci. Buďte náruživá a nesmlouvavá. A nezapomeňte to čas od času zopakovat.

2Nestyďte se

Za co? Za své nedokonalosti. Ženy zpravidla své tělo vnímají přehnaně kriticky. S věkem, co si budeme povídat, realita na sebevědomí moc nepřidá a ne vždy je v našich silách vymakat se do formy supermodelky. A i kdyby, vždycky budeme vědět, že jsme si nestihly vyholit klín, vyfoukat vlasy…a spoustu dalších titěrností, které muž zpravidla ani nezaregistruje. On to neřeší, neřeště to ani vy. Máte chuť na sex a on taky, tak si to prostě užijte.

1Užívejte

A to je moje poslední rada. Prostě si to užívejte. Zapomeňte nachvíli na svět kolem sebe, na starosti, nedokonalosti, práci nebo rodičák. Jen si jimi zkazíte prožitek. Není nic horšího, než si sex spojit s povinností, rutinou nebo sebeobětováním. Jasně, jsou chvíle, kdy je potřeba říct jasné ne. Pokud sex chcete, pak se mu odevzdejte a nekažte si ho. Chce to trochu tréninku, ale uvidíte, že odměnou vám bude skutečně hluboký intimní zážitek.

Darina D.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

19 − two =