Říjnová nabídka titulů zdarma v rámci služby PS Plus je více než štědrá. Těšit se můžete například na Mortal Kombat X. Tím však nabídka nekončí.

Předplatitelé služby PS Plus se v říjnu můžou opět těšit na opravdu velkorysou nadílku titulů zdarma. Té vévodí jedna z nejlepších bojovek všech dob Mortal Kombat X. Dokonalý soubojový systém, skvěle grafické zpracování a v neposlední řadě také pořádná porce necenzurovaného násilí. Větší počet zlomených kostí, vytržených vnitřností a rozdrcených lebek v žádné jiné hře neuvidíte. Pokud jste spíše pacifisté, můžete sáhnout po PGA Tour 2K21. Ano, hádáte dobře, jedná se o golfový simulátor. A nutno dodat, že zatraceně dobrý. Těšit se můžete na spoustu turnajů i režim kariéry. Oba tituly jsou k dispozici pro majitelé Playstationu 4, tak díky zpětné kompatibilitě i na novém Playstationu 5.

Na ty, kterým se pod televizí nachází nejnovější konzole od Sony, čeká samozřejmě něco navíc. Pro PS5 je k dispozici hra Hell Let Loose. Multiplayerový titul, který vás zavede na krutá bojiště 2. světové války. Obří bitvy budou probíhat v režimu 50 na 50 hráčů. K dispozici je velký počet povolání, dynamické prostředí i spousta vozidel. Vše samozřejmě v naprosto úchvatné grafice.

Martin Kudělka

Předchozí článekRecenze: Marco – V severské detektivce se Oddělení Q postaví Zdeňek Godla.
Další článekPodle spekulací se chystá nový Minecraft

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

9 − three =