Zhrzená manželka je horší, než dostat drátem do oka

Pánové, pokud si najdete mladší, chytřejší, atraktivnější, vzdělanější nebo jakkoliv jinak úspěšnější ženu jako náhradu za tu, co máte doma, čekejte cokoliv. Rozhodně se připravte na setkání s tou, co je tlustší, starší, méně atraktivní a opuštěnější než ta, kterou momentálně zvete na večeře. Čeká vás zhrzená manželka.

Nebo milenka. To je vlastně jedno. Podstatné je, že žena je v lásce i pomstě stejně vytrvalá. My ženy holt neuznáváme rozdíl mezi tím, zda vás milujeme, nebo nenávidíme. Obojího jsme schopny do morku kostí. Pro to, zač jste s námi rádi, se nás v druhém okamžiku budete bát.

Zhrzená manželka je jen o jeden level horší než berní úředník a firemnní uklízečka v jednom. Půjde po vás. Zničí vám život, kariéru i naději na lepší zítřky. Nás ženy je lepší nenaštvat, a proto tolik z vás volí trapné rozvodové fráze typu:“Zasloužíš si lepšího,“ nebo:“Nechci ti stát v cestě za štěstím.“

My ale ve výsledku nejsme tak hloupé. Sice nás podobná klišé zastaví  v tom, abychom vám o hlavu rozbily hodobožový servis po babičce, ale nerozhodí nás na tak dlouho, abychom vám blahopřály k té šestnáctileté „rozhoďnožce“, která zabrala místo na naší polovině postele.

Rozchod v klidu a po dohodě je možný, ale nedělejte z nás hlupačky. Zhrzená manželka je to, co nechcete. Zhrzená manželka je to, čeho se bojíte víc, než bubáka pod postelí. Na rozdíl od něj, je totiž skutečností.

KOUKNI SE  Jediná afghánská pornohvězda utekla z domluveného manželství a stala se hvězdou pro dospělé

Pokud máte, pánové, štěstí na psychopatku v sukních, pak vám zhrzená manželka zničí nejen naději na rozchod v klidu, ale zničí toho mnohem více. Váš klidný spánek, kariéru, to, co jste milovali, i to, co si kdy o sobě můžete myslet. Bude vás štvát, pronásledovat a rozloží na prvosoučástky všechno, co jste si mysleli, že vám ještě zbylo.

Nakonec vám zbude ještě méně.

Pokud máte štěstí a vaše bejvalka není úplný magor, půjde do sebe. A pochopí, že nejlepší obranou je protiútok. Že máte teď po boku mladší, krásnější a úspěšnější? Nevadí. Konečně shodí dvacet kilo, prodá vaši sbírku čtyřlístků a dopřeje si plastickou operaci, o které sní posledních patnáct let. Konečně se nemusí ohlížet na vaše kamarády, pokerové čtvrtky a pivní soboty, neděle u maminky a každý druhý víkend v práci.

Má čas pro sebe. Peníze, které ušetří za váš narozeninový dárek, investuje do permanentky do fitka, kadeřníka a kurzu sebe rozvoje. Až ji potkáte za půl roku v supermarketu u mrazáku s hráškem a na kost zmrzlou mrkví, možní ji nepoznáte. A možná se do ní znovu zamilujete. Bude krásnější, štíhlejší, spokojenější a vy konečně pochopíte, že jste ji skutečně stál ve štěstí.

Zhrzená manželka je, ať tak či onak, prostě to, co nechcete.

Zhrzená manželka vás dovede k šílenství, udělá vám ze života peklo a vy konečně pochopíte, že nikdy vám nebylo tak bídně, jako od té doby, co jste jí řekli: „ Miláčku, beze mne ti bude lépe.“

KOUKNI SE  Váš partner přišel s tím, že je bisexuální. Co s tím?

Ať tak, nebo onak, bude lépe, pokud za sebou necháte ženu snad zklamanou, naštvanou, poníženou nebo i zoufalou. Nenechávejte za sebou vdovu zhrzenou. Je to něco, nač nemáte.

Darina D.

Předchozí článekPredator: Hunting Grounds vzdává hold své filmové předloze
Následující článekWorld of Warcraft Classic se těší velkému zájmu, má to však háček

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

three × four =