Zaklínač: Noční můra vlka – Animovaný zaklínačský origin vypráví krvavý osud Geraltova mentora.

Osamělý poutník, velkolepá scenérie masivních zasněžených hor, děsivý les a monstrum na každém rohu. Máme tu první teaser na prequelový animák, který bude vyprávět příběh zrodu Geraltova mentora Vesemira. Snímek bude hodně drsný, krvavý a připomíná válečnou fantasy s hrdinskou oddyseou jako vystřiženou ze severské mytologie.

Film bude vyprávět zrod Vesemira z obyčejného muže v zaklínače. Projdeme si výcvikem a hlouběji poznáme pravidla zaklínačského cechu. Zkrátka a jednoduše více a detailněji poznáme, co to je být zaklínačem. Ostatně samotný osud a příběh Vesemira bude důležité znát také kvůli druhé série hraného Zaklínače, která se dostane na Netflix v prosinci. Zatím to dle traileru vypadá, že se děj filmu odehrává ještě před Geraltovým působením mezi zaklínači.

Teaser nám toho moc neukázal, ale vypadá to, že se můžeme těšit na hororově laděný a vizuálně opojný animovaný biják. Tvůrci náznakově ukazují tradiční propriety zaklínačského řemesla, nebojí se odhalit tajemná monstra a stylové fantasy kulisy. Vlastně nám odhalili pouze hlavní postavu, která směřuje do boje s krvelačnými příšerami uprostřed temných horských lesů. Snímek působí jako svěží ozvláštnění zaklínačského světa – nabídne nám nový příběh a atraktivní výtvarné zpracování. A především film funguje jako příjemné zkrácení dlouhého čekání na druhou řadu. Budeme se těšit na atmosférickou hororovou fantasy, které by mohlo pomoci i zajímavé výtvarné zpracování.

Vesemira namluvil Kim Bodnia, který postavu představuje i ve druhé řadě hraného seriálu. Režíruje Kwang Il Han (The Boondocks) a scénář napsal Beau DeMayo.

KOUKNI SE  Killers of the Flower Moon: Vyvražďování Indiánů kvůli ropě s DiCapriem v hlavní roli

Film Zaklínač: Noční můra vlka bude mít premiéru už 23. srpna.

Viktor H.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

two × one =