Zack Snyder už má šílený nápad na natáčení pokračování Armády mrtvých

ARMY OF THE DEAD (L to R) DAVE BAUTISTA as SCOTT WARD,ZACK SNYDER (DIRECTOR, PRODUCER, WRITER) in ARMY OF THE DEAD. Cr. CLAY ENOS/NETFLIX © 2021

Kdykoli slyšíte Zacka Snydera mluvit o některém z jeho vlastních filmů, je z něj cítit nadšení teenagera, ne muže, který letos oslavil 55 let. Zvážní až ve chvíli, kdy začne mluvit o svých zkušenostech s jednáním s Warner Bros., když se snažil dotočit pro HBO Max Ligu spravedlnosti.

Na otázku, zda už chystá pokračování Armády mrtvých, kterou teď vysílá Netflix, prohlásil:

"Se Shayem Hattenem přesně víme, co by mělo následovat, a je to šílené. Hned bych to natočil. To, co máme v plánu, je příliš šílené. Pokud jste viděli film, víte, že Vanderohe je kousnutý a právě letí do Mexico City. Říkal jsem si: "Víš, co se stane?" A pak už jsem se jen nechal unášet. A když jsem skončil, Shay řekla: 'Je to dobrý'."

Epilog filmu zjevně nebyl jen obvyklým provokativním šťoucahncem, jak jsme u hororů zvyklí. Vanderohe v podání Omariho Hardwicka by mohl v plánovaném pokračování způsobit v Mexiku vážné problémy. Netflix touží po co největším počtu vlastních franšíz, aby si udržel náskok ve válce streamovacích služeb, a hororově naprosto ujetá série s ratingem R od Zacka Snydera je rozhodně jedním ze způsobů, jak přilákat spoustu diváků.

Už teď se pracuje na prequelu a animovaném seriálu, takže pokud všemocný algoritmus Netflixu určí, že Armáda mrtvých je hit, nepochybně v nepříliš vzdálené budoucnosti uslyšíme o pokračování…Počkejme, až markeťáci sečtou čísla, už teď je film jedničkou ve sledovanosti stanice. Snyderovy nápady jsou ostatně dostatečně šílené, aby zaujaly diváky.

KOUKNI SE  Vznikne reality show podle seriálu Hra na oliheň, přihlásit se můžete i vy

Charlie Brown

Předchozí článekUlice strachu: Kultovní hororové romány se vrací na Netflix
Následující článekTrailer: Marvel vítá do svého univerza Eternals

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

three × 3 =