Warneři posunují všechny trháky kvůli koroně. Na Dunu i Batmana musíme čekat.

Dalo se to čekat. Poté, co si na sebe nevydělal ani Nolanův Tenet studia začala posouvat premiéry, dokud se situace ve světě neuklidní. A jako jeden z prvních filmů studia Warner Brothers, který bude mít zpoždění, je Duna režiséra Denise Villeneuva, která byla naplánovaná na 18. prosince. Měla to být jedna z filmových událostí roku, která mohla zachránit zoufalou situaci kinařů. Místo toho se Duny dočkáme až 1. října 2021. A další naplánované blockbustery a potenciální kasovní trháky na sebe nenechaly dlouho čekat.

Kromě Duny se posouvá i The Batman na zatím neznámé datum v roce 2022. Premiéra The Flashe se posunula z 3. června 2022 na 4. listopadu 2022. Pokračování Shazama se místo 4. listopadu 2022 dočkáme 2. června 2023. A Black Adam s Dwayne „The Rock“ Johnsonem se posouvá na zatím neznámé datum.

Další odklady oznamují i další studia. Například na Black Widow od Marvelu si do kin zajdeme až 7. května příštího roku místo původně naplánovaného 28. října. Zkrátka velkým filmům teď doba nepřeje, a proto si na ně budeme muset nějakou chvíli počkat, než se doba uklidní.

Pavel Melotík

Zdroje: https://www.theverge.com/2020/10/5/21453047/dune-delay-release-date-warner-bros-wonder-woman-disney-marvel-black-widow

https://www.cnet.com/news/coronavirus-movie-blockbuster-delays-2020-2021-new-release-dates/

Předchozí článekNesmrtelné legendy – vzpomínky a zpovědi
Další článekNejvíce sexy holky, které mají rády hry

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

1 × 2 =