Vzrušuje mě, když mě partner škrtí a fackuje. Kde jsou hranice dobrovolného sexuálního násilí?

Nemusíte být členem BDSM klubu a přívržencem sado maso sexuálních praktik, abyste po dohodě s partnerkou používali při sexu sexuální násilí. Ano, existují ženy, které vzrušuje, když je při sexu škrtíte, fackujete, svazujete, dokonce mají oblíbenou hru na znásilnění. Naproti tomu jsou muži, které naopak vzrušuje toto ženě způsobovat. Pokud se sejdou tyto dva typy a dobrovolně se dohodnou, že jejich touhy a pudy do sebe zapadají, užívají si oboustranného uspokojení. Samozřejmě může být konstalace i obrácená, kdy muž vyžaduje fyzickou bolest a ženu to uspokojuje.

Problém nastává, když se násilné touhy partnerů nepotkají a jeden z nich podstupuje pro něj potupné a bolestivé praktiky jen, aby partnerovi vyhověl. Co se na začátku jeví jako malý ústupek partnerovi, může být po nějaké době velmi nepříjemným zážitkem.

Ještě palčivější problém může nastat, když se vztah stává nefunkčním a například partnerka při bouřlivém rozvodu či rozchodu muže může zpětně obvinit ze sexuálního násilí.

Co se jevilo v minulosti jako oboustranné potěšení je nyní předmětem obžaloby a obviněný těžko spláchne vše jen prohlášením, že se jí to líbilo a dokonce to vyžadovala.

Co poradit? Za prvé si vybírejte vyzrálé a zodpovědné partnerky, které budou vědět, co a proč dělají a nebudou mít zpětně pocit, že jste je zmanipulovali.

Ale to ovšem ne vždy dopředu víte, nebo to nejste schopní vnímat.

KOUKNI SE  Jak to chodí na swingers party?

Druhou možností je, a to už se opravdu dostáváme na úroveň paranoidních a nedůvěřivých vztahů – dobrovolnost si nechte ošetřit smlouvou. Ano, zní to velmi legračně a představa, že partnerka podepíše smlouvu, v které prohlašuje, že chce být znásilněna, zní hodně obskurně.

Mohu vás ale uklidnit, pokud nejste extrémně bohatí a slavní, stát by se to nemělo.

Charlie Brovn

Předchozí článekSeriál The Last Of Us podle skvělé zombie hry má svůj první trailer
Další článekKnižní novinky, které nás baví

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

1 × 1 =