Vývoj GTA 6 od Rockstaru je v plném proudu, hra má opět vyšší ambice

Po letech fám a falešných zpráv se to konečně stalo. Společnost Rockstar Games potvrdila, že další díl série Grand Theft Auto je v aktivním vývoji. To, že tomu tak je, jsme samozřejmě tušili již dříve na základě různých zpráv a úniků – nemluvě o tom, jak dlouhá doba uplynula od vydání poslední hry GTA. Ale přesto.

Nový příspěvek nazvaný jednoduše „Grand Theft Auto Community Update“ zahrnuje spoustu novinek z GTA, včetně dalších informací o tom, jak se bude GTA Online vyvíjet na konzolích nové generace, a funkcí, které můžeme očekávat v nových portech GTA V, jež se objeví v březnu. Zní to slibně a vizuální aktualizace jsou na špičkové úrovni.

Velkou novinku jsme však našli až úplně na konci. Společnost Rockstar Games nyní oficiálně potvrdila, že další díl série GTA je v současné době ve vývoji. A i když se Rockstar nepodělil o žádné skutečné podrobnosti o hře, předpokládám, že mnozí budou jen rádi, že existuje.

Zde je celé prohlášení vydavatele o dalším titulu GTA:
„Vzhledem k nebývalé životnosti GTA V víme, že se nás mnozí z vás ptali na nový díl série Grand Theft Auto. S každým novým projektem, do kterého se pouštíme, je naším cílem vždy výrazně překonat to, co jsme dosud přinesli – a s potěšením můžeme potvrdit, že aktivní vývoj dalšího dílu série Grand Theft Auto je v plném proudu. Těšíme se, že se s vámi podělíme o další informace, jakmile budeme připraveni, takže prosím sledujte Rockstar Newswire, kde se dozvíte oficiální podrobnosti.“

KOUKNI SE  Trailer na remake slavné hry Silent Hill 2

V prohlášení Rockstar oficiálně nezmínil „GTA 6“, což, jak očekávám, povede k nespočtu internetových fám a teorií o tom, co to vlastně znamená. Příliš bych to ale nečetl, protože oznámení titulu je něco, co by vydavatel nejspíš chtěl udělat později prostřednictvím traileru na YouTube nebo živé akce.

Zajímavé je, že Rockstar přiznává „bezprecedentní životnost“ Grand Theft Auto V. To je hezký způsob, jak říct: „Do prdele, tahle hra je populární ještě v roce 2022?“. I když pochybuji, že to pomůže získat fanoušky, kteří už dávno netrpělivě čekají na další díl série. Je to také jen vtipný, ne-li diplomatický způsob, jak říct, že vám už roky prodáváme stejnou hru.

Hra GTA V, která původně vyšla v roce 2012, byla od té doby portována na PC, PS4, Xbox One a brzy se dostane i na PS5 a Xbox řady X/S, což znamená, že nyní existuje napříč třemi generacemi konzolí. Nevídané. Ačkoli byla původní verze GTA Online nedávno ukončena, verze pro PS4 a Xbox One jsou stále populární a každý rok dostávají velké aktualizace.

CHB

Předchozí článekKristen Bell se pochlubila, že jí partner vysával vadné mléko z ňader
Následující článekČína a Klub rváčů. Místo epického výbuchu mrakodrapů nastoupí policajti

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

three × 3 =