Výhody kocoviny

Stále kolem sebe slyšíme o tom jak je kocovina hrozná. Mnoho lidí postupem času raději přestane pít, protože kocoviny je paralyzují a přináší jim jen samé útrapy. Ale zamysleli jste se někdy nad tím, co vám kocovina může přinést?

Sexuální senzitivita

Možná víte, že intoxikované tělo je vnímavější k sexuálnímu prožívání. Milování v kocovině je intenzivní zážitek. Určitě jsou k tomu biologické důvody, tělo pravděpodobně při intoxikaci vyživuje více libido, určitě by bylo zajímavé zjistit, proč tomu tak je. Ale je to prostě tak a znamená to, že vy jste schopni v kocovině mít sex vícekrát než obvykle a prožitek z vyvrcholení je daleko intenzivnější.

Spánek

Kocovina vás tak vyčerpá, že vás donutí ležet, odpočívat a spát. Což může být příjemná změna pro toho, kdo odpočívat nedokáže. Proležet den není žádná ostuda. Naopak někdo vám řekne, že se konečně krásně vyspal. Z mé zkušenosti je spánek ještě kvalitnější po dni s kocovinou, noc po kocovině. Tělo se regeneruje a vy se krásně vyspíte.

Fénix stává z popela

Je krásné zažít ten pocit, kdy se vám vrací síla, nejste úzkostliví, nebolí vás hlava. Tenhle zážitek zažijete jenom potom, co máte kocovinu. Zážitek, kdy se vám vrací veškerá síla a vy vstáváte z popela a cítíte se zase skvěle. Nikdy byste to tak neocenili, kdybyste neměli kocovinu.

Tvořivost

Řada umělců by vám řekla, že svoje nejlepší umělecká díla vytvořila v kocovině. Filip Topol považoval kocovinu za metodu – jasně uvedl, že své texty do písní píše zásadně v kocovině, ne opilý, ale v kocovině. Protože v kocovině je nervová soustava daleko vnímavější a člověk prožívá citlivěji, jeho myšlenky jsou závažnější. I známý spisovatel Charles Bukowski považoval kocovinu za způsob, jak získat náměty ke svému psaní.

KOUKNI SE  Jak vyléčit černý kašel? A jak černý kašel poznáte?

Užívejte si svou kocovinu, jako by byla poslední ve vašem životě!

Charlie Brown

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

three × 3 =