Víkend v Praze: Noc reklamožroutů a hudba ze Švédska

Máte rádi originální či vtipné reklamy? Tak to si nesmíte nechat ujít páteční PlayStation Noc reklamožroutů v Kině Lucerna. Akce začíná v 19.00 a trvá celých pět hodin.  Pokud byste se však raději odvázali při poslechu elektroniky a alternativy spolu s rapem a trochou hip hopu, zajděte do MeetFactory na pražském Smíchově, kde od půl deváté vystoupí Švédka Elliphant.

V sobotu rozhodně nesmí všichni milovníci dobrého jíddsc-19-of-88-la a také Náplavky vynechat Crush Street Food, který po zimní pauze opět vyjíždí se svými burgery na vzduch. S dětmi je poté skoro nutnost vyrazit na první den Matějské pouti 2015, která své brány otevře tradičně na holešovickém Výstavišti a bude zde až do 19. dubna. Náročný den můžete zakončit v kině ve společnosti jednoho z výherních filmů letošních Oskarů nebo zajděte na koncert Jany Loty + Jiné laně v café V Lese od dvaceti hodin.

První březnovou neděli můžete pojmout sportovně. Projděte si Šárecké údolí, zajděte na florbalový zápas AC Sparta Praha vs. Fbš Bohemians, který se hraje od 19.15 v Areně Sparta nebo zafanděte hokeji v Tipsport Areně. A pokud zrovna nejste sportovními nadšenci, můžete vyrazit na vyvrcholení festivalu proti totalitě Mene Tekel. Přejeme krásný předjarní víkend.

Lucie Kratochvílová

Předchozí článek50 odstínů šedi: 10 věcí, které nedávají smysl
Následující článekRECENZE: Nejlepší recepty Lenky Kořínkové

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

3 × 1 =