Venom: Černá tekutina znovu ve filmu

uproxx.com

 

Fanoušci komiksů určitě nemůžou zapomenout na záporáka Venoma. Venom ke své existenci potřebuje tělo, hostitele. Jinak je to černá hmota, skoro tekutina. Když se nějakého hostitele zmocní, pak to stojí za to, když jde třeba o Spidermana… Nebo takový Eddie Brock. Marvel Comics se zkrátka vyřádili, jejich mimozemský symbiont se stal úžasným antihrdinou.

Venom 2018 režíruje Ruben Fleischer. Scénář napsal Alex Kurtzman, Roberto Orci a Ed Solomon. Těšit se můžete na Toma Hardyho, který hraje Eddieho Brocka. Zahraje si také Riz Ahmed. Tento film měl být v kinech už v roce 2012, ale režisér se rozhodl pro jiný film.

Černý parazit už se několikrát na obrazovkách a ve filmech objevil. Tentokrát je ale hlavním hrdinou on sám.  Tom Hardy je velký fanoušek Venoma, takže ho doufejme představí v nejlepším, vlastně nejhorším světle. Eddie Brock má totiž se svým symbiontem vztah. Tím lépe pro něj i pro nás.

Na zubatou černou potvoru se můžeme těšit příští rok. Není to jen tak nějaké pokračování Spidermana, už jenom proto, že Spidermana ve filmu neuvidíte. Zato se objeví Black Cat a Silver Sable. Tom Hardy si vybírá dobré role, takže film slibuje hodně. Uvidíme.

Anna Šnoblová

Předchozí článekNejděsivější filmy s klauny v historii
Následující článekTrailer na nový Tomb Raider hlásí návrat Lary Croft

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

14 − 2 =