Valentýnské knižní tipy

Sníh už pomalu začíná tát, za chvilku budou pučet sněženky a petrklíče, ve vzduchu je už skoro cítit jaro. Ale než tady bude, otočíme stránku v kalendáři a máme tu Valentýna. Svátek všech zamilovaných. Ne každý ho slaví, ne každý ho má rád. Anebo také není každý zadaný. Takže ať jste zamilovaní nebo singl, můžete si Valentýna oslavit po svém. Třeba s krásnou knihou od nás.

Chcete darovat nějaký hezký příběh jako dárek? Je libo něco plného lásky, zamilovaného, romantiku nebo dokonce špetku erotiky? Máme pro vás od každého něco, stačí se jenom začíst…

MONIKA WURM

Od této autorky jsem přečetla všechny její knihy a doporučuji je všemi deseti. Ráda zmíním, že právě díky nakladatelství Brána, psaní článků a recenzí se s Monikou Wurm znám osobně. A to setkání proběhlo právě díky mojí recenzi na její knihu Nesmíš mě milovat – Barvy lásky, z které byla Monika nadšená. Pokud se necháte unášet kouzlem orientu, zároveň toužíte po dobrodružství, ale také erotickém náboji a jiskření, tahle kniha je ta správná volba! Pakistánská princezna je Moniky prvotina a je stejně skvělá, jako její ostatní knihy. Ráda vám prozradím, že hlavní postavy opravdu existují a příběh je založený na střepinách skutečných událostí. O to víc je kniha lákavá!

VÍCE O KNIZE

Zadní

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

4 × one =