V únoru se těšte na Padesát odstínů svobody

A je to tu. Padesát odstínů svobody. Nebo vysvobození? To nechám na vás. 

První film na předlohu od E. L. James byl v kinech 2015 a pak přišel druhý díl 2017. S Novým rokem 2018 přijde i poslední film z knižní trilogie o Christianovi a Anastasii.

Film by měl jít do kin 18. 02. 2018. To znamená v období Valentýna. Tedy stejně jako předchozí dva filmy, které se na plátnech objevily také v únoru.

Chvílemi mám pocit, že již 14.únor nebude dnem Valentýna, dnem zamilovaných, ale dnem Odstínů, dnem sadomasochistů. Což tento kruh lidí asi uvítá. Žádný oficiální den v kalendáři nemají, pokud vím.

HMPG_FSF_digiposter_01
Padesát odstínů svobody

A o čem by měl být závěrečný díl, který spustí zase lavinu výprodeje plyšových pout?

Bude svatba!

Anastasie (Dakota Johnson) oblékne svatební šaty a nadobro se stane vlastnictvím úchvatného Christiana (Jamie Dornan). A protože charaktery našich postav se vyvíjí, což se v knihách říct nedá, Anastasie cítí potřebu se emancipovat. A to se zrovna novomanželovi nelíbí. Kdo by se mu divil, jeho záměr byl přece trochu… no řekněme v dobách otroctví… asi. Jeden si u těch dvou není vlastně ani jistý jak to mají, nebo chtějí mít, nastavené.

Jak již druhý díl dokázal, Christian se dokáže dostat pod kůži svým bývalým podřízeným ženám. Proto ani třetí díl nezaostává a pojede na stejné vlně. Nyní se do hledáčku pomstychtivé osoby dostane Anastasie, na kterou má spadeno její bývalý šéf Jack Hyde. A dle obsahu na CSFD se z paní Greyové stane něco jako Terminátor. A pokud ano, připravte se na pořádný akčňák, kde důtky budou svištět vzduchem a podpatky se zarývat hluboko do kůže.

KOUKNI SE  Červnové knižní novinky

Osobně očekávám, že bude mít třetí film podobný úspěch jako předchozí dva filmy. Což neodsuzuji, filmové zpracování dalece přesáhlo zpracování knižní. Ale nerada bych se dostala na mušku těm, kteří Odstíny mají na předních liniích literárních počinů. Proto raději řeknu… no nebylo to až tak hrozné… a pro jistotu budu dělat jako že nic.

A nějaká zajímavost co se třetího dílu týče?

V roce 2015, kdy se do kin uvedl první díl Padesát odstínů, se zjistilo, že fanouškům (Fanynkám) se více líbí pan Šedý s vousy, proto se producenti rozhodli, že v posledním díle bude neoholený. Zda to dopracuje, až k plnovousu není prozatím známé.

Na závěr?

Žena mi navrhla, že bychom mohli zkusit sado-maso. Ne že by mě to nějak bralo, ale po tlamě potřebovala už dlouho.“

Předchozí článekZávodní hra Dakar 18 nás nechá projít nejnáročnějším závodem planety
Následující článekJak by vypadalo To, kdyby mělo pravdivý trailer?

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

fourteen + eleven =