V čem spočívá kouzlo líčení Korejek? Jednoduchý trik vás překvapí!

Zdánlivě neuchopitelné kouzlo asijských krásek dlouho nepřekračovalo hranice regionu.
Jenomže to by byla škoda! Vždyť korejské ženy umí uchovat své mládí a krásu po celá
desetiletí. Hlavním tajemstvím krásy Korejek je dokonale hladká pokožka bez sebemenších
vad. Jak je to možné? Nikdy neaplikují make-up na nepřipravenou pleť.

1Příprava pokožky je nejdůležitější fáze

Je nutné nejprve důkladně očistit obličej (dvakrát denně) pomocí olejů a pěnových gelů, poté pleť důkladně opláchnout vodou. Po takovém postupu se póry uzavírají a neabsorbují škodlivé složky, které může obsahovat nekvalitní kosmetika. Široký sortiment té, která vaší pleti prospěje, najdete na webové stránce https://makeup.cz/categorys/735034/. Určitě už víte, že pečující korejská kosmetika má velmi specifické složení. Často může obsahovat hadí jed nebo hlemýžďový mucin. Právě tyto mimořádné komponenty umožňují pokožce vypadat po dlouhou dobu zdravě a krásně.

2Rovný a zdravý tón obličeje

Nejprve se aplikuje zvlhčující a výživný krém, poté make-up a pudr, který je pečlivě zapracován do make-upu. Korejky obvykle vybírají světlejší odstíny, což vypadá velmi elegantně a aristokraticky. Tvářenka je další nezbytnou součástí líčení každé korejské ženy.

3Atraktivní pohled

Korejky nikdy nepoužívají oční stíny jasných a výrazných barev. Na jejich očních víčkách uvidíte světle růžové, broskvové a béžové odstíny, které se plynule prolínají mezi sebou, a mohou být doplněny jemnými třpytkami. Make-up očí zdůrazňuje nejtenčí oční linka podél horního víčka. Úzké obočí je považováno za to pravé a často je oproti vlasům obarveno o tón světlejší barvou.

KOUKNI SE  Pohanské Vánoce aneb oslava Slunovratu

4Svůdné a přirozené rty

Stejně jako u očních stínů jsou upřednostňovány rtěnky přírodních odstínů, které jsou pokryty transparentním leskem. Pro líčení rtů se skoro vždy používá technika gradientu. Vizuální zmenšení této části obličeje vrací pozornost k očím. Pro barevný přechod použijte balzám, který dobře hydratuje rty. Korektor vám pomůže dosáhnout jednotného tónu. Do středu rtů použijte jasnou rtěnku nebo lesk, které prsty zapracujte do pokožky.

5Zvláštní konturování tváře

Technika se zásadně liší od těch často používaných v Evropě a v Americe – spočívá v rozjasnění určitých oblastí obličeje (strobing). Chcete-li dosáhnout jemně vytvarovaného obličeje, můžete použít rozjasňovač na bradu, oblast pod obočím, hřbet nosu a lícní kosti.

Pamatujte si, že asijské ženy mají mnohem více produktů péče o pleť než dekorativní
kosmetiky. Možná právě tohle je hlavním tajemstvím jejich neuvadající krásy.

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

four × 5 =