Užijte si Valentýna s plným pupkem

Láskyplné pokušení

Blíží se nám svátek všech zamilovaných neboli Den svatého Valentýna, tak proč si společně neužít romantiku s nejrůznějšími lahůdkami?

Po Praze je spoustu akcí, které jsou připraveny pro zamilované páry a lákají na nejromantičtější Valentýn. Své si najdou milovníci kulinářských zážitků, piva, dobré hudby, tance, krásného výhledu na Prahu dokonce i milovníci koček. Pojďte se navnadit a překvapte svoji lásku.

Valentýn v oblacích

Dokážete si představit večerní výhled na Prahu v restauraci plné svíček s žhavými latinsko – americkými rytmy? Jestli se vám tato kombinace líbí, přijďte v neděli na Žižkovskou věž, kde si můžete vychutnat pětichodové menu. Šéfkuchař restaurace Oblaca se inspiroval thajskou kuchyní, která vnese pocity odpočinku a exotických vůní. Zároveň je plná surovin s afrodiziakálními účinky. Po večeři se můžete přesunout do observatoře 93 metrů nad zemí, kde pro vás bude připravený program v podobě tance. Pavel, mistr republiky v bachate, se svou partnerkou Soňou vám předvedou, jak se tento tanec tančí a naučí vás jeho základy. Jestliže chcete spojit dobré jídlo a při tom si svůdně zatančit, pak je toto ideální příležitost.

Valentýn se samýma kočičkama

Kočkafé je kavárna na Žižkově, kde si můžete užívat  chlupatou kočičí společnost. I zde bude pro vás připraveno valentýnské menu pro dva a spoustu rozdováděných čtyřnohých mazlů. O valentýnském víkendu je prodloužená otevírací doba.

Opravdová jízda

Restaurace na bobovce – Prosek má pro vás na neděli připravenou láskyplnou jízdu na bobové dráze. Po adrenalinové jízdě se můžete pustit do valentýnského menu, které pro vás naservírují na jeden talíř a můžete si společně užívat vzájemnou blízkost a podávané dobroty.

KOUKNI SE  Nejtrapnější otázky u pracovního pohovoru

Valentýnské píchání v pivovaru

Nezní to úplně romanticky, ale jestli chcete strávit svátek všech zamilovaných trochu jinak, bez srdíček, bez růžové, stačí navštívit Pivovar Lužiny. V pivovarské restauraci si při útratě nad 500 korun může každý propíchnout svůj balonek se skrytou výhrou. Přijďte s láskou na pivo a píchnout si.

Restaurace a pivovar U Medvídků

V této restauraci si můžete k tradičnímu českému jídlu objednat i valentýnský ležák. Minipivovar U Medvídků uvařil speciálně na oslavu svátku zamilovaných ležák, který je krásně červený, s plnou medovou chutí a růžovou pěnou. Na čepu ho můžete ochutnat už od 10. února přímo v pivovaru nebo potěšit svého miláčka originálním dárkem v láhvi.

Sladká alchymie

V cukrárně Alchymista si na Valentýna můžete dát horkou a pořádně hustou čokoládu s malinami,nápoj s růžovým sirupem nebo dva šálky za cenu jednoho a spoustu dalších dobrot. Pro poklidné odpolední strávení Valentýna u kafe nebo čaje je Alchymista ideální.

Vyrazíte na něco dobrého i přes to, že Valentýna neslavíte?

 

Autor: Tereza Robejšková

Předchozí článekRecenze: Jackaby, kouzelný Sherlock Holmes
Následující článekKnižní NEJ: Nejvzrušivější láskoknihy

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

nineteen − thirteen =