Sony se poslední dobou stará o své předplatitele služby PS Plus opravdu na jedničku. Kde jsou ty časy, kdy na vás v rámci her zdarma čekaly indie nebo béčkové tituly. V minulých měsících jsi hráči mohli zdarma užít například Outlast 2 nebo The Last Of Us. I tento měsíc na vás čeká pecka v podobě Titanfall 2.

Sony se v minulosti potýkala s nespokojeností předplatitelů služby PS Plus. Často hráčům chyběly výraznější záležitosti. Netvrdím, že se v rámci služby sem tam neobjevily kvalitní tituly, ale většinou šlo o spoustu let staré nebo nezávislé hry. Na tom by samozřejmě nebylo nic špatného, říká se darovanému koni na zuby nehleď. Jenže pokud jste se podívali na konkurenční Games with Gold od Microsoftu, nespokojenost byla právem na místě. Poslední dobou si však dává Sony záležet. Od léta jsme si díky služby PS Plus mohli zdarma zahrát například Batman: Arkham Knight, druhý díl hororovky Outlast nebo remasterovaný The Last Of Us.

I v prosinci se dočkáme velmi špičkového titulu. Zdarma na vás bude čekat robotí akce Titanfall 2. V době vydání získávala velice kladné ohlasy a pokud se nemýlím, šlo o launch titul pro Xbox One. I dnes vypadá hra skvěle a má hráčům stále co nabídnout. Dalším titulem zdarma v rámci PS Plus je Monster Energy Supercross od italského studia Milestone, které má na svědomí celou řádku motocyklových her, bohužel kolísavé kvality. Konkrétně Monster Energy Supercross si však nevedl v recenzích zase tak špatně a myslím si, že dokáže potěšit nejen fanoušky motoristického sportu. Hry budou zdarma k dispozici od 3.prosince, do té doby můžete zdarma stahovat NIOH nebo Outlast 2.

KOUKNI SE  Forza Horizon 5 vypadá naprosto fantasticky

Martin Kudělka

Předchozí článekDevadesátky a pornografie. Jak se masturbovalo nad časáky a videokazetami?
Následující článekFacebook kupuje tvůrce českého hitu Beat Saber

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

11 − nine =