Uvařte si kotel kávy. Do Dead by Daylight míří Freddy Krueger

Dead by Daylight obohatí nový zabiják a nebude to nikdo jiný, než král nočních můr Freddy Kruger. A vývojáři varují – neusínejte! Důvod každý správný fanoušek hororů zná. Freddy totiž své oběti zabíjí ve spánku, v jejich vlastních nočních můrách, které se ale stávají skutečností. Hráči se mají na co těšit.

Dead by Daylight je asymetrická multiplayerová hororová hra pro 5 hráčů. Čtyři z nich si střihnou roli obětí, které se snaží utéct, přičemž jeden hráč se vžije do kůže zabijáka, který má svou kořist najít a zabít. Vlastně je to taková hra na schovávanou pro dospělé – plná lidí pověšených na háky, křiku a motorových pil.

Ve hře je několik obětí a zabijáků s různými vlastnostmi a schopnostmi. A právě řady vrahů dnes 26. října rozšíří náš starý známý Freddy. Vývojáři zůstávají tajemní, takže mnoho informací nemáme, ale dle očekávání bude Freddyho schopnost nějak souviset se spánkem a mentálním stavem obětí. Freddy „do vás zaseje strach a nebude záležet na tom, jestli jste vzhůru nebo spíte. On a jeho ruka s pařáty si vás najde – takže nepřestávejte utíkat“ uvádějí vývojáři z Behaviour Digital.

Známá zatím není ani cena rozšíření, ale podobná DLC pro Dead by Daylight se většinou cenově pohybovala okolo 7 euro. Rovněž to není potvrzeno, ale když do hry přibylo nové DLC, některé ze starších DLC se obvykle přestalo prodávat a stalo se obsahem zdarma. Doufejme, že to bude i tento případ.

KOUKNI SE  Druhý trailer na hru Pokémon Scarlet and Violet odhalil sexy profesory

Freddy Krueger není první klasický zabiják, který se v Dead by Daylight objeví. Už dávno ve hře můžete vidět například postavu Leatherface, kterou možná znáte z filmové série Texaský masakr motorovou pilou. Vidět tu můžete i Micheala Myerse, hlavního „hrdinu“ hororvé série Halloween.

 

Jan Marek

Předchozí článekKnižní NEJ: 5 krát duchové v hlavní roli
Následující článek8 hororových remaků lepších než originál

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

seven − 2 =