Ubisoft: Hra zdarma pro váš UPlay

Ubisoft nabízí další hru zdarma. Tentokrát jde o 2D akční hru Assassin’s Creed Chronicles: China. Jedná se o jednu z velmi mála Assassin’s Creed her, jež jsou udělané ve 2D grafickém prostředí a neodehrávají se v Americe nebo v Evropě. Hru si můžete vyzvednout na svém UPlay účtu

Ubisoft nabízí další hru zdarma. Tentokrát jde o 2D akční hru Assassin’s Creed Chronicles: China. Jedná se o jednu z mála Assassin’s Creed  her, jež nemá střed příběhu v Americe nebo v Evropě. Zaberte si svoji kopii skrze obchod Ubisoft kdykoliv do 5. února. Odkaz najdete zde.

Ubisoft je známý tím, že pravidelně rozdává uživatelům PC své hry zdarma skrze svoji platformu UPlay. Nováčkem se stejnou strategií je Epic Games, kteří stojí třeba za populární hrou Fortnite. Možná to se stalo nedávným bodem sporu mezii Steamem a Epic Games. UPlay si proti ním stojí velmi dobře a svým fanouškům rozdal již kolem desítky výborných titulů, jako je třeba The Crew nebo nová dvojice her Assassin’s Creed. Doby, kdy jsme našli uplně všechny hry na Steamu jsou již pryč. Steam opouští vývojáři za populární sérií Metro. Na platformě nenajdeme v budoucnu ani The Division 2, jež bude k dispozici pro hráče UPlay.

Zahraniční kritici Assassin’s Creed Chronicles: China hodnotí hru jako zajímavý počin z dílny Ubisoftu, ale vyčítají jí malý zápal. Hra by se proto mohla hravě řadit mezi oddechovky do práce. Hlavním hrdinou je zabiják Shao Jun, který bojuje proti templářům. Hra by se měla také dočkat pokračování z prostředí Ruska.

KOUKNI SE  Lechtivé rpg Iragon vybralo v kampani dvanáctinásobek

 

Jiří Makovský

Předchozí článekHuangovi v Americe se vrací na obrazovky s dávkou nekorektního humoru
Následující článekImbolc, Hromnice: Ve znamení bílých pokrmů a MLÉKA

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

two × five =